۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۳

GALLERY OLED، جدیدترین تلویزیون OLED ال‌جی در IFA 2013

ایتنا - اوایل امسال، ال‌جی توجه مشتریان، رسانه و صنعت سرگرمی خانگی را جلب کرد زیرا اولین شرکتی بود که هم تلویزیون ۵۵ اینچ OLED و هم تلویزیون ۵۵ اینچ منحنی OLED را عرضه کرد.


ال‌جی الکترونیکس از جدیدترین محصول OLED خود، تلویزیون گالری OLED (مدل ۵۵EA۸۸۰۰) در IFA ۲۰۱۳ در برلین آلمان پرده‌برداری خواهد کرد.

این محصول اضافه شده به خط تولید نسل جدید تلویزیون‌های شرکت مدل جدیدی است که قاب ظریف و باریکی دارد که با بلندگوهای پارچه‌ای و قدرتمند غیرنمایانی همراه است.
این طراحی منحصربه‌فرد و قابلیت‌های صدای شگفت‌انگیز تلویزیون گالری OLED مکملی برای خط تولید تلویزیون‌های OLED پیشگام در صنعت ال‌جی به شمار می‌رود.
تلویزیون گالری OLED، به عنوان اولین محصول دیواری ۵۵ اینچ OLED که تاکنون تولید شده است، محصولی چشم‌گیر و نمایانگر مهارت ال‌جی در طراحی و فناوری تلویزیون است.


به گزارش ایتنا هویس کان، رئیس و مدیرعامل شرکت سرگرمی‌های خانگی ال‌جی الکترونیکس، گفت: «تلویزیون گالری OLED ما آمیزه‌ای بی‌نظیر از زیبایی ظریف، کیفیت تصویر بی‌رقیب و صدایی حیرت‌انگیز است. این محصول مهندسی‌شده با طراحی زیبایش، بازار کنونی را به مبارزه می‌طلبد و نمونۀ بارزی از توانایی ما برای تفکری فراتر از معمول است و اینکه تجربه‌ای متمایز را برای مشتریان خود ایجاد می‌کنیم.» 

قاب تصویر شیک با بلندگوهای پارچه‌ای
مدل ۵۵EA۸۸۰۰ با صفحه‌نمایش ۵۵ اینچ شاهکار، مانند یک نقاشی نفیس و ارزشمند، با قاب زیبا و دلپسندی فراگرفته شده است.
این قاب، که بیش از یک طراحی جذاب است، سیستم صدای ۲٫۲ کانال را در خود گنجانده و از بلندگوهای پارچه‌ای ال‌جی (Canvas Speakers) برخوردار است.
این بلندگوهای پارچه‌ای، که به طور هوشمندانه‌ای با روکشی هنری و مبدل تغییر چهره پیدا کرده‌اند، تجربۀ مشاهده را با صدایی غنی و پرمایه ارتقا می‌دهد.
حالت گالری با حفظ مضمون هنرمندانه به کاربران امکان می‌دهد تا تصاویر دیجیتال و باکیفیت نقاشی‌های هنرمندان اسطوره‌ای، مانند وینسنت ون‌گوک و پال گوگن، را مشاهده کنند. حالت گالری مشاهدۀ تصاویر شخصی مورد علاقه یا خانوادگی را به شیوۀ نمایش اسلایدی ممکن می‌کند.


کیفیت تصویر فوق‌العاده
اوایل امسال، ال‌جی توجه مشتریان، رسانه و صنعت سرگرمی خانگی را جلب کرد زیرا اولین شرکتی بود که هم تلویزیون ۵۵ اینچ OLED و هم تلویزیون ۵۵ اینچ منحنی OLED را عرضه کرد.
تلویزیون‌های OLED پیشرفتۀ این شرکت از فناوری اختصاصی WRGB بهره‌مند هستند که از یک پیکسل فرعی سفید برخوردارند و تیزترین و زنده‌ترین تصاویر ممکن را تضمین می‌کند.
تلویزیون‌های سبک‌وزن و بسیار باریک OLED ال‌جی زوایۀ دید گسترده و حیرت‌انگیزی دارند که کیفیت تصویر بی‌نظیری را بدون در نظر گرفتن مکان بیننده اطمینان می‌دهد. تلویزیون گالری OLED از همین ماه در آلمان و بعد از آن در بازارهای دیگر عرضه خواهد شد.

 
کد مطلب: 27380
نام شما
آدرس ايميل شما


sayam.jan1
feedback
LGبهترین است
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است