۰
plusresetminus
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۱

رییس جدید "بریتیش تلکام" 10 سپتامبر بر مسند ریاست

ایتنا- لوینگستون در حالی برکنار شد که بزرگ‌ترین پروژه تاریخ مخابرات ملی انگلیس، یعنی پروژه فیبر نوری تا درب خانه‌ها را در دست داشت.
رییس جدید "بریتیش تلکام" 10 سپتامبر بر مسند ریاست


"گاوین پترسون" دهم سپتامبر جایگزین ایان لوینگستون در بریتیش تلکام (BT) می شود.


بعد از دادن پست وزارت تجارت و سرمایه گذاری بریتانیا در ماه ژوئن توسط دیوید کامرون به لوینگستون، قرار شد پترسون که در سمت مدیر کل فروش بریتیش تلکام خدمت می کند، بر صندلی وی تکیه بزند.

این در حالی بود که بزرگترین پروژه تاریخ مخابرات ملی انگلیس - پروژه فیبر نوری تا درب تمام خانه ها- توسط لوینگستون در حال اجرا بود که باید کارهای خود را به پترسون محول کند.

به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، حکومت به مردم وعده داده تا دسترسی پهنای باند از طریق فیبر را به زودی برای همه راه اندازی کند تا مشکل پهنای باند در برخی مناطق دور از دسترس از جمله مناطق روستایی حل گردد.

دیوید کامرون بر سر پروژه BDUK مجبور شد عذر خانم "ماریا میلر" را بخواهد و باید یکی را جایگزین وی می کرد و به همین خاطر لویگستون را که در مدیریت بریتیش تلکام بسیار موفق بوده، به پارلمان برده است.

دیوید کامرون در مصاحبه ای گفت بریتانیا نیاز به چنین وزیرهایی برای پیشرفت دارد! 

لوینگستون در نامه ای خطاب به کاربران نوشت طی ۵ سال مدیریت وی، بریتیش تلکام موفقیتهای بزرگی کسب کرده و امید است این پیشرفت ادامه پیدا کند.

پترسون ۴۵ ساله که مهندسی شیمی در کمبریج خوانده، از سال۲۰۰۴ وارد بخش فروش بریتیش تلکام شد و ۲۰۰۸ عضو هیئت مدیره بریتیش تلکام شده وحالا روز دهم سپتامبر بر صندلی ریاست "بی تی" تکیه خواهد زد.

بریتیش تلکام درآمد سالیانه ای معادل ۱۹ میلیارد دلار داشته و ۸۹ هزار کارمند در ۱۷۰ کشور دنیا دارد و نموه ای موفق از یک کمپانی چند ملیتی مخابراتی در دنیا به شمار می رود.

{بی‌تی گروپ BT Group، شرکت بریتانیایی و چندملیتی خدمات مخابراتی است، که دفتر مرکزی آن، در شهر لندن، انگلستان قرار دارد. این شرکت، یکی از بزرگترین ارائه‌دهندگان خدمات مخابراتی در جهان است، که در بیش از ۱۷۰ کشور، فعالیت می‌نماید. بی‌تی گروپ از طریق یکی از شرکت‌های تابعه خود، بنام شرکت خدمات جهانی بی‌تی، به بسیاری از اپراتورها و دولت‌های سراسر جهان، خدمات مخابراتی عرضه می‌کند. شرکت تابعه دیگر، با نام بی‌تی ریتیل، در زمینه ارائه سرویس‌های تلفن ثابت، تلویزیون پولی و دسترسی به اینترنت فعالیت می‌نماید، که دارای بیش از ۱۸ میلیون مشترک، در سراسر بریتانیا است. پیشینه شرکت بی‌تی گروپ، به زمان تاسیس الکتریک تلگراف کمپانی در سال ۱۸۴۶ بازمی‌گردد. این شرکت برای اولین بار، شبکه مخابراتی بین کشورها را ایجاد کرد. در سال ۱۹۱۲، شرکت دولتی جنرال پست آفیس، انحصار مخابرات در بریتانیا را، در دست گرفت. شرکت پست آفیس در سال ۱۹۶۹ به یک شرکت عمومی تبدیل شد.شرکت بریتیش تلکام در سال ۱۹۸۰ راه‌اندازی شد و در سال ۱۹۸۱ از شرکت جنرال پست آفیس جدا شد و بصورت مستقل، فعالیت خود را آغاز نمود. بریتیش تلکام در سال ۱۹۸۴، به بخش خصوصی واگذار گردید و بیش از ۵۰٪ درصد از سهام آن، به سرمایه‌گذاران فروخته شد. دولت بریتانیا، سهام باقی‌مانده خود را نیز، در فاصله سال‌های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۳ به‌فروش گذاشت.}
کد مطلب: 27224
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام