d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - گواهی تأیید صفحه‌نمایش THX برای تلویزیون جدید OLED منحنی ال‌جی
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۸

گواهی تأیید صفحه‌نمایش THX برای تلویزیون جدید OLED منحنی ال‌جی

ایتنا - تلویزیون جدید OLED منحنی ال‌جی؛ اولین تلویزیون دنیا است که مفتخر به کسب گواهی تأیید صفحه‌نمایش THX شده است.


اِنگل‌وود کلیفس نیوجرسی، ۲۴ جولای ۲۰۱۳- ال‌جی الکترونیکس امریکا و شرکت THX امروز اعلام کردند که تلویزیون جدید OLED منحنی ال‌جی اولین تلویزیون دنیا است که گواهی تأیید صفحه‌نمایش THX را کسب کرده است.


به گزارش ایتنا فروش تلویزیون ۵۵ اینچ (قطر ۵۴٫۶ اینچ) و فوق باریک OLED منحنی ال‌جی با قیمت ۱۴,۹۹۹ دلار از امروز در ایالات متحده آغاز شده است.
مدل جدید ۵۵EA۹۸۰۰ ال‌جی بیش از ۶۰۰ آزمایش را در آزمایشگاه THX پشت سر گذاشته است تا از نظر کیفیت تصویر حرفه‌ای نمایشگر پس از تولید اطمینان حاصل شود.

اریک گِمِر، مدیر ارشد ویدئو در THX گفت: «ما در مورد پتانسیل فناوری OLED هیجان‌زده هستیم و خیلی خوشحال هستیم که مشتریان از طریق گواهی تأیید THX با این مدل ال‌جی آشنا می‌شوند. همکاری بین ال‌جی و THX استاندارد بسیار بالایی برای کیفیت تصویر OLED ایجاد کرده است.»

طبق گفتۀ ال‌جی، فناوری اختصاصی WRGB ال‌جی در تلویزیون‌ جدید OLED برای ارائۀ تصاویر زنده و واقعی طراحی شده است. سیستم پیکسل چهاررنگ و منحصربه‌فرد WRGB از پیکسل فرعی سفید (W) برخوردار است که همراه با پیکسل‌های قرمز، سبز و آبی برای ایجاد خروجی رنگ کامل و بی‌عیب و نقص عمل می‌کند.
علاوه بر این، قابلیت انحصاری تصفیۀ رنگ ال‌جی (Color Refiner) برای بهبود بیشتر تن رنگ طراحی شده که نتیجۀ آن تصاویر طبیعی‌تر و زنده‌تر است. 
 
 
کد مطلب: 26912
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است