۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۴

علاقه کسب و کار‌ها به خدمات اشتراک فایل و همگام‏سازی در حال افزایش است

ایتنا- با توجه به معیارهایی مانند سازگاری با ابزارهای همراه، انعطاف پذیری در کاربری، ویژگی‌های امنیتی و غیره، شرکت باکس مقام اول را در این ارائه این خدمات از آن خود کرده است.
علاقه کسب و کار‌ها به خدمات اشتراک فایل و همگام‏سازی در حال افزایش است


برآوردهای شرکت پژوهشی فورس‌تر نشان می‌‏دهد فعالیت‏های همگام‏سازی و اشتراک فایل‏ در میان کسب و کارهای تجاری در حال افزایش است. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از وب‏سایت computerworld، شرکت پژوهشی فورس‌تر اعلام کرده است استفاده از خدمات همگام‏سازی و اشتراک فایل در میان کسب و کارهای تجاری از رشد قابل توجهی برخوردار است. 

پژوهشگران این شرکت پژوهشی عملکرد ۱۶ شرکت بر‌تر عرضه‏کننده خدمات اشتراک فایل را با استفاده از معیارهای مختلفی مثل سازگاری با ابزارهای همراه، انعطاف‏پذیری در کاربری، ویژگی‏های امنیتی، قابلیت‏های همگام‏سازی، قابلیت یکپارچه‏سازی با محصولات شرکت‏های طرف سوم و غیره مورد بررسی قرار داده‌اند. 

فورس‌تر دریافته است که شرکت باکس که خدمات پردازش ابری دراپ باکس را عرضه می‌‏کند، در این بازار پیشرو است. جایگاه دوم این بازار نیز از آن شرکت ای ‌ام سی است که خدماتی با نام سینک‏پلیسیتی (Syncplicity) عرضه می‌‏کند. 

شرکت آی بی ‌ام نیز با بسته راهکارهای کانکشنِ خود جایگاه سوم این بازار را به دست آورده است. 

براساس این گزارش، شرکت باکس علیرغم اینکه در مقایسه با شرکت‏های بزرگ‏تری مثل گوگل، آی بی ‌ام و ای ‌ام سی بازیگر ریزنقش‏تری در این بازار است، اما از بدو تاسیس در سال ۲۰۰۵ بر این فناوری تمرکز کرده است و هم‏اکنون بیش از ۱۵۰ هزار مشتری و ۱۵ میلیون کاربر نهایی دارد. 

برآورد‌ها نشان می‌‏دهد بیش از ۹۰ درصد از شرکت‏هایی که نام‏شان در فهرست ۵۰۰ شرکت بر‌تر نشریه فورچون ثبت شده است، مشتری خدمات همگام‏سازی و اشتراک فایل باکس هستند. 

در گزارش فورس‌تر آمده است: یکی دیگر از مصداق‏های مصرفی‏شدن محصولات آی تی این است که افراد از خدمات ذخیرش ابری و اشتراک فایل هم در محل کار و هم در خانه استفاده می‌‏کنند و مدیران آی تی شرکت‏‌ها و سازمان‏‌ها باید از این روند آگاه باشند. 

یکی از نویسندگان این گزارش هم تاکید کرده است که این خدمات از ارزش تجاری زیادی برخوردارند و به کمک آن‌ها می‌‏توان حجم زیادی از مشکلات کسب و کار‌ها را برطرف کرد.
کد مطلب: 26827
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است