۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۰

رشد درآمدی اینفوسیس ادامه دارد

ایتنا- اینفوسیس، دومین شرکت بزرگ IT و نیز بزرگ‌ترین عرضه کننده خدمات برون‌سپاری در هند است که بخشی از رشد درآمدش را مرهون افزایش تقاضای بازار آمریکای شمالی و افزایش فروش خودرو در این کشور است.
رشد درآمدی اینفوسیس ادامه دارد


شرکت اینفوسیس که دومین شرکت بزرگ صادرکننده نرم‏افزار در هند محسوب می‌‏شود، پیش‏بینی کرده است درآمد‌هایش تا پایان سال مالی منتهی به ۳۱ مارس بین ۶ تا ۱۰ درصد رشد داشته باشد. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از وب‏سایت itworld، شرکت اینفوسیس که دومین شرکت بزرگ آی تی در هند محسوب می‌‏شود، گزارش درآمدی سه ماهه منتهی به ۳۰ ژوئن خود را منتشر کرده است. 

نگاهی به اعداد و ارقام مندرج در این گزارش نشان می‌‏دهد شرکت اینفوسیس در این دوره فرا‌تر از انتظارات عمل کرده است. 

بر اساس این گزارش، درآمد ناخالص اینفوسیس در این سه ماهه نزدیک به ۲ میلیارد دلار گزارش شده است که این رقم ۶. ۱۳ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است. سود خالص اینفوسیس در این دوره نیز فقط با ۵. ۰درصد رشد به ۴۱۸ میلیون دلار رسیده است. 

براساس این گزارش، افزایش تقاضای بازارهایی مثل آمریکای شمالی برای راهکار‌ها و خدمات اینفوسیس از جمله دلایل مهم رشد درآمدی این شرکت است. رشد اقتصادی آمریکا و رویدادهایی مثل افزایش فروش خودرو در این کشور در رونق گرفتن کسب و کار اینفوسیس موثر بوده است. شرکت اینفوسیس بزرگ‌ترین عرضه‏کننده خدمات برون‏سپاری در هند نیز محسوب می‌‏شود. 

شرکت اینفوسیس در این سه ماهه ۵۷۵ نیروی جدید به کارکنان خود افزوده است و تعداد آن‏‌ها را به ۱۵۷ هزار و ۲۶۳ نفر رسانده است. در این دوره همچنین ۶۶ شرکت و سازمان جدید به مشتریان اینفوسیس افزوده شده‏اند. 

گفتنی است این شرکت در دوره سه ماهه قبلی نیز رشد درآمدی ۴. ۹ درصدی و رشد سود ۵. ۴ درصدی را تجربه کرده بود.
کد مطلب: 26825
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام