۳
۰
plusresetminus
شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۳
بنا به ادعای رایتل

اتوبوس‌های تهران به اینترنت پرسرعت رایتل مجهز می‌شوند

ایتنا - همکاری با رایتل در این پروژه علاوه بر ارائه خدمات اینترنتی به مسافران، امکان ویژه‌ای برای کنترل خطوط مسافری، مدیریت جابجایی مسافران و مدیریت ترافیک نیز در اختیار اتوبوسرانی قرار می‌دهد.


رایتل با همکاری با شرکت واحد، اتوبوس‌های شهری تهران را به اینترنت پرسرعت مجهز می‌کند.


به گزارش دریافتی ایتنا از روابط عمومی رایتل، تنها اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه (۳G) در ایران در راستای ارائه خدمات به هم میهنان عزیز، اتوبوس‌های شهر تهران را به سیم کارت رایتل مجهز نموده و اینترنت پرسرعت را به مسافران این اتوبوس‌ها ارائه می‌دهد.

این خدمت که برای اولین بار با همکاری رایتل و شرکت واحد اتوبوسرانی در ایران عرضه شده است، - چهارشنبه- با حضور جمعی از مدیران رایتل و مدیرعامل و معاونان شرکت اتوبوسرانی آغاز به کار کرد.
این طرح در مرحله اول با تجهیز ۱۶ اتوبوس از مناطق ۸ و ۱۳ آغاز شده و پس از طی مراحل آزمایشی، در گستره وسیع‌تری ادامه خواهد یافت.

بنابر اعلام نظر مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی، همکاری با رایتل در این پروژه علاوه بر ارائه خدمات اینترنتی به مسافران، امکان ویژه‌ای برای کنترل خطوط مسافری، مدیریت جابجایی مسافران و مدیریت ترافیک نیز در اختیار اتوبوسرانی قرار می‌دهد.

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات پایه همچون پیام کوتاه و پیام صوتی، با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را نیز فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس‌های چندرسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد. 
 
 
کد مطلب: 26719
نام شما
آدرس ايميل شما


نیما
feedback
روحانی مچکریم
کیوان
feedback
خوبه. اینجوری مردم به جای کافی نت رفتن سوار اتوبوس میشن. البته بهتره این طرح در مترو هم اجرا بشه و همچنین قطارهای بین شهری .
کاظم
feedback
قالیباف متشکریم
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است