۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۹

فیس‌بوک روابط آمریکا و پاکستان را تیره‌تر کرد

ایتنا - در تصاویر منتشر شده روی فیس‌بوک لزوما به پاکستانی‌ها توهین نشده است، اما در شرایطی که رابطه بین دو کشور آمریکا و پاکستان اندکی تیره شده است حضور آمریکایی‌ها در این کشور را نشان می‌دهد که در میان شهر در حال تفریح هستند.
فیس‌بوک روابط آمریکا و پاکستان را تیره‌تر کرد


کاربران اخیرا تصاویری را از سفیر آمریکا در پاکستان روی شبکه اجتماعی فیس‌بوک منتشر کرده‌اند که این تصاویر بازخوردهای تند و عصبانیت برخی کاربران را به‌دنبال داشته است.


به گزارش ایتنا، این طور که به‌نظر می‌رسد در این تصاویر لزوما به پاکستانی‌ها توهین نشده است، اما در شرایطی که رابطه بین دو کشور آمریکا و پاکستان اندکی تیره شده است حضور آمریکایی‌ها در این کشور را نشان می‌دهد که در میان شهر در حال تفریح هستند.

این تصویر ویدیویی با عنوان "یکشنبه در اسلام‌آباد با سفیر اوسلن" منتشر شده است و نشان می‌دهد که سفیر کشور آمریکا در پاکستان با یک پیراهن غیررسمی صورتی در خیابان‌های پایتخت قدم می‌زند، با مردم گفت‌وگو می‌کند، غذاهای محلی را می‌چشد،‌ از میوه‌فروشی کنار خیابان هندوانه می‌خرد و آخرین کتاب‌های منتشر شده در کتاب فروشی‌ها را با دقت مشاهده می‌کند.

به محض انتشار این تصویر ویدیویی روی فیس‌بوک، بیش از ۱۴۰۰ کاربر پس از مشاهده کلید Like را به نشانه آنکه تصویر یاد شده مورد‌پسندشان است برای آن زدند و همچنین ۲۰۰ پیام هم برای آن نوشته شد که بیشتر آنها موضوع انتقاد مردم پاکستان از حضور آمریکایی‌ها در این کشور را دنبال می‌کرد.

یکی از کاربران در بخش پیام‌ها نوشت: «به کشور خودت برگرد!»
در پیام دیگر هم نوشته شد: «برای آنکه در این بعد از ظهر وارد خیابان شوی چقدر برای امنیت خود هزینه کردی؟»
 
 
کد مطلب: 26498
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
که چی
لایک کردنت یا باهاش مخالف بودن؟
خبرت ناقصه ایتنا جون
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام