d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - خدمات ترجمه گوگل روزانه ۲۰۰ میلیون کاربر دارد
۲
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۹

خدمات ترجمه گوگل روزانه ۲۰۰ میلیون کاربر دارد

ایتنا- گوگل ترنسلیت، 71 زبان دنیا از جمله زبان پارسی را پشتیبانی می‌کند و و از سال 2008 شروع به فعالیت کرده است.
خدمات ترجمه گوگل روزانه ۲۰۰ میلیون کاربر دارد


گوگل اعلام کرده است تعداد کاربران خدمات ترجمه این شرکت که به گوگل ترنسلیت (Google Translate) معروف است، روزانه ۲۰۰ میلیون کاربر دارد. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از وب سایت midsizeinsider، شرکت گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان نرم افزاری خود که به I/O معروف است، اعلام کرده است بیش از ۹۲ درصد از کل کاربرد گوگل ترنسلیت در خارج از آمریکا صورت می‌‏ گیرد. 

بر اساس این گزارش، کسب و کارهای متوسطی که در بازارهای بین‌المللی فعالیت می‌‌کنند، از استفاده از گوگل ترنسلیت گریزی ندارند و ناچارند مهارت‏‌های خود در استفاده از این خدمات را ارتقا دهند. از این رو گوگل نیز تلاش می‌‏‌کند با ارتقا عملکرد خدمات ترجمه‏‌ای خود استفاده از آن را برای این کسب و کار‌ها آسان کند. 

خدمات گوگل ترنسلیت که در سال ۲۰۰۸ عرضه شد، در حال حاضر از ۷۱ زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌‏‌کند و گوگل نیز پیوسته قابلیت‏‌های جدیدی به آن می‌‌افزاید. 

ترجمه لغات و متون از روی تصاویر و یا تبدیل متون ترجمه شده به فایل صوتی از جمله جدید‌ترین قابلیت‏‌هایی است که گوگل به این خدمات افزوده است.

 گوگل همچنین تلاش می‌‏ کند قابلیت‏‌هایی مثل ترجمه مکالمات به صورت زنده و چند زبانی را نیز به این خدمات بیفزاید. 

چنین قابلیتی در صورت عملی شدن به ایجاد انقلابی در رویه‏‌های تجاری می‌‌انجامد و موجب می‌‌شود متصدیان فروش کسب و کار‌ها بدون هرگونه محدودیت زبانی با مشتریان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.
کد مطلب: 26461
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
وایسا گوگل ارث اسلامی بزنیم.
در همشون تخته می شه :)
mmm
feedback
باز بگند گوگل بده.گوگل فلانه گوگل بهمانه!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام