۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۴

صدور ویزای دوبی روی تلفن همراه!

ایتنا- بعد از مراجعه به سایت وزارت امور خارجه امارات و ثبت نام، در فاصله زمان کوتاهی پیامکی به کاربر ارسال خواهد شد که در واقع ویزای سفر به دوبی است.
صدور ویزای دوبی روی تلفن همراه!


روش جدید ارایه شده به مسافران امکان می‌دهد برای اخذ ویزای دوبی با مراجعه به پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه امارات ثبت‌نام کنند تا با فاصله زمانی کوتاه یک پیامک نوشتاری به عنوان ویزا برای آنها ارسال شود.


افرادی که قصد سفر به دوبی را دارند به زودی می‌توانند فرآیند اعلام درخواست و اخذ انواع ویزا را از طریق تلفن همراه انجام دهند و بدون مراجعه به سفارت، ویزای مورد نظر خود را دریافت کنند.

به گزارش ایتنا از فارس به نقل از ایندیپندنت، روزنامه محلی Gulf Today در این خصوص توضیح داده است که روش جدید ارایه شده به مسافران امکان می‌دهد برای اخذ ویزای دوبی با مراجعه به پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه امارات ثبت‌نام کنند تا با فاصله زمانی کوتاه یک پیامک نوشتاری به عنوان ویزا برای آن‌ها ارسال شود.

این اقدام بخشی از طرح گسترده دولت دوبی برای ارایه سرویس‌های مبتنی بر تلفن همراه و دیگر دستگاه‌های موبایلی محسوب می‌شود که قرار است این طرح‌ها ظرف دو سال آینده اجرایی شوند.

این طور که اخبار رسیده نشان می‌دهد، این فرآیند به گونه‌ای دنبال خواهد شد که مسافران حتی یک بار هم به سفارت امارات مراجعه نخواهند کرد و بدون حضور در این مرکز ویزای مورد نظر را برای ورود به شهر دوبی در اختیار خواهند گرفت.
کد مطلب: 26406
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
البته برای کشورهایی مانند ایران باید چک وثیقه بگذارید و حدود یک هفته هم منتظر بمانید تا به شما ویزای دوبی بدهند
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام