۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۶

گوگل «کیف پول» خود را با «جی میل» یکپارچه کرد

ایتنا- این اقدام گوگل به کاربران بالای 18 سال اجازه پرداخت‌های خود را از طریق حساب کاربری جیمیل می‌‌دهد.
گوگل «کیف پول» خود را با «جی میل» یکپارچه کرد


شرکت گوگل خدمات کیف پول خود را که به گوگل والِت مشهور است، با سرویس جی میل یکپارچه کرده است. یکپارچگی این دو محصول به کاربران اجازه می‌دهد پول خریدهایشان را از طریق حساب کاربری جی میل بپردازند. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از وب سایت itworld، یکپارچگی کیف پول گوگل با جیمیل به کاربران اجازه می‌دهد پرداخت‌های خود را از طریق حساب کاربری جیمیل خود انجام دهند. 

کاربران می‌توانند پولی را که قرار است بابت خریدهایشان به فروشنده بپردازند ضمیمه جی میل خود کنند و آن را به آدرس ایمیل فروشنده ارسال کنند.

برای استفاده از این قابلیت نیازی نیست که فروشندگان حتماً کاربر خدمات ایمیلی گوگل باشند. آنها با استفاده از هر ایمیلی می‌توانند پول مشتریان خود را دریافت کنند. فقط کافی است مشتریانشان برای ارسال پول از جی میل استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، شرکت گوگل آیکون جدیدی با نام $ به محیط جی میل اضافه کرده است و کاربران از طریق آن می‌توانند مبلغ مورد نظر خود را برای فروشنده ارسال کنند. 

این خدمات برای کاربران کیف پول گوگل رایگان است. البته این کاربران باید در بانکی حساب داشته باشند که از خدمات کیف پول گوگل پشتیبانی کنند. 

دارندگان سایر کارت‌های اعتباری نیز می‌توانند با استفاده از جیمیل خود پول پرداخت کنند ولی به ازای هر تراکنش باید ۲.۹ دلار کارمزد بپردازند.

شرکت گوگل اعلام کرده است فقط کاربران بالای ۱۸ سال می‌توانند از قابلیت پرداخت پول از طریق جی میل استفاده کنند.
کد مطلب: 26199
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای