۱۰
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۸
زیرساخت:

تلاش می‌کنیم اینترنت در ایام انتخابات قطع نشود

ایتنا - خدایی: در زنجیره توزیع اینترنت تنها یکی از بخش‌ها برعهده شرکت ارتباطات زیرساخت است و برای ارائه سرویس مناسب اینترنت، شرکت‌های اینترنتی و مخابرات نیز سهیم هستند.یک مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: این شرکت برنامه‌ریزی می‌کند در ایام انتخابات ریاست جمهوری با برقراری بسترهای ارتباطی، شبکه امن، پایدار و مطمئن را در اختیار کاربران و برگزارکنندگان اینترنت قرار می‌دهد.


به گزارش ایتنا مهدی خدایی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به برنامه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت برای برقراری خدمات ارتباطی در بستر اینترنت در ایام انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: شرکت زیرساخت به عنوان متولی اینترنت کشور برنامه‌ریزی منسجمی در بخش ارائه شبکه امن، پایدار و مطمئن برای کاربران و نیز نهادها و برگزارکنندگان انتخابات دارد بر این اساس گروه‌های نگهداری و سرویس‌دهی شبکه در شیفت‌های مشخص شبانه‌روزی برای انجام امور در آماده باش کامل به سر می‌برند.

وی گفت: تمامی تلاش این است که شاهد قطعی اختلال در شبکه اینترنت در این ایام نباشیم.

مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد: در زمینه افزایش ظرفیت پهنای باند مشکلی وجود ندارد و متقاضیان می‌توانند برای دریافت سرویس به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت و مخابرات اعلام نیاز کنند.

وی اظهار داشت: در این زمینه شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی هر گونه افزایش پهنای باندی را دارد و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

خدایی با اشاره به عضویت شرکت ارتباطات زیرساخت در کمیته برقراری ارتباطات پایدار وزارت ارتباطات که برای ایام انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده است، گفت: شرکت زیرساخت به عنوان متولی بستر اینترنت در این کمیته مسئولیت برقراری ارتباطات مطمئن را برعهده دارد و تمامی سعی و تلاش این است که هیچ گونه اختلال و قطعی در این ایام برای شبکه اینترنت به وجود نیاید.

وی گفت: در زنجیره توزیع اینترنت تنها یکی از بخش‌ها برعهده شرکت ارتباطات زیرساخت است و برای ارائه سرویس مناسب اینترنت، شرکت‌های اینترنتی و مخابرات نیز سهیم هستند. 
 
 
کد مطلب: 26150
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
تلاش هم کنید دست شما نیست !
feedback
یک وقت زیادی تلاش نکنید ها
برای شصت پاتون خوب نیست!!
feedback
منظورشون این هست که "تلاش میکنیم اختلالات اینترنت رو در سطح کنونی حفظ کنیم"
فرشاد
feedback
Iran, Islamic Republic of
"" در زنجیره توزیع اینترنت تنها یکی از بخش‌ها برعهده شرکت ارتباطات زیرساخت است و برای ارائه سرویس مناسب اینترنت، شرکت‌های اینترنتی و مخابرات نیز سهیم هستند""

یکی از دلایل این همه مشکلات اینترنت و عدم پاسخگویی مسئولین هم همینه. چون چندین نهاد و سازمان و شرکت مسئول هستن. آیا وقت اون نرسیده که وارد کردن پهنای باند اینترنت بدون واسطه و انحصار انجام بشه ؟ و فقط یک نهاد مسئول باشه تا این همه مشکلات به گردن کوسه و نهنگ و لنگر کشتی و گوسفند دریایی نیوفته ؟
feedback
تلاش میکنید؟ پس قطع میشه حتما!!
امین
feedback
می خوان تلاش کنند خدا به خیر کنه
عرفان
feedback
حالا که قطه
hossein
feedback
الان که 20 روز مونده اوضاع اینجوریه..وای به حال نزدیک شدنش
فرض کنیم تو این 20 روز فقط روزی5درصد کم بشه از کیفیت یعنی0که خوب اینم جای شکرش باقیه.چراغ مودم روشنه و قطعه نمیشه اینو درست میگن
feedback
امروز که دو سه روز مونده به انتخابات فهمیدم داشتید تلاش میکردید که اینترنت در ایام انتخابات قطع بشود.
پرهام
feedback
با سلام،

باید بگم ما که از مخابرات سرویس می گیریم انصافاً تو این ایام برای کارهای عادی مشکل خاصی نداشتیم.

ایمیل ها روی پروتکل ناامن (بالاجبار) با سرعت خوب باز می شدند و با تغییر دی ان اس به گوگل هم مشکلی توی باز کردن هیچ سایتی نداشتیم جز سایت های امن که سرعت کمی پایین بود.

مشکل اساسی توی پورت ها و پروتکل ها بود که اکثر برنامه هایی که نیاز به اتصال به اینترنت داشتند به هیچ وجه کار نمی کردند! البته باید بگم سرعت دانلود واقعاً عالی بود توی این مدت و کلی دانلود کردیم.

موفق باشید.
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است