۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۸

اختلال در "VPN"های دفاتر اسناد رسمی

ایتنا - یک منبع آگاه: این موضوع ارتباطی به سازمان ثبت ندارد و در سطح کشور این اتفاق افتاده و مخابرات این دستور را اعمال کرده بود. بنابراین کسانی که وی.پی.ان دارند قاعدتا با این مشکل برخورد کرده‌اند.


به گزارش ایتنا یک منبع آگاه از کانون سردفتران و دفتریاران در خصوص چرایی قطعی و کم سرعت بودن وی.پی.ان‌های سردفترداران، به خبرنگار پارسینه گفت: متاسفانه با تغییراتی که در وی.پی.ان.ها و سرعت‌ها داده شده بسیاری از دفترخانه‌ها نمی‌توانند کار کنند اما منطقی‌تر این است که چرایی آن را از مخابرات جویا شوید.


وی تاکید کرد: یک بخشی از کاهش سرعت و یا قطع وی.پی.ان‌ها به دلیل مسایلی است که در مخابرات اتفاقات می‌افتد و دستوراتی که مخابرات به آی.اس.پی‌ها می‌دهند برای پایین آوردن سرعت یا جمع کردن وی.پی.ان‌هایی که به صورت غیرقانونی از آن استفاده می‌کنند که این امر موجب قطع یا کاهش سرعت وی.پی.ان‌های مجاز هم می‌گردد.

این منبع آگاه تصریح کرد: این موضوع ارتباطی به سازمان ثبت ندارد و در سطح کشور این اتفاق افتاده و مخابرات این دستور را اعمال کرده بود. بنابراین کسانی که وی.پی.ان دارند قاعدتا با این مشکل برخورد کرده‌اند.
 
 
کد مطلب: 26141
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام