۶
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۷
در کنفرانس سالانه نمایندگان شرکت کسپرسکی

پارس آتنا دژ توزیع کننده برتر کسپرسکی در خاورمیانه شد

ایتنا - مدیرعامل پاد: این عنوان ارزشمندترین جایزه کسپرسکی در هر منطقه است که با کوشش نمایندگانمان در سراسر کشور و همچنین همکارانمان در شرکت پاد به دست آمد.
پارس آتنا دژ توزیع کننده برتر کسپرسکی در خاورمیانه شد


شرکت پارس آتنا دژ (پاد) توزیع کننده رسمی محصولات کسپرسکی در ایران به عنوان توزیع کننده برتر این شرکت در خاورمیانه انتخاب شد.


به گزارش ایتنا از روابط عمومی پاد، در کنفرانس سالیانه نمایندگان شرکت کسپرسکی در خاورمیانه (Kaspersky Lab Middle East 2013) که روز دوشنبه تا چهارشنبه با حضور بیش از ۱۰۰ نماینده این شرکت در حوزه خاورمیانه و با حضور تیم مدیریت کسپرسکی در این منطقه برگزار شد، شرکت پارس آتنا دژ به عنوان توزیع کننده برتر محصولات کسپرسکی در خاورمیانه انتخاب شد.

گل‌مر بحری مدیرعامل شرکت پاد در مورد این جایزه گفت: این عنوان ارزشمندترین جایزه کسپرسکی در هر منطقه است که با کوشش نمایندگانمان در سراسر کشور و همچنین همکارانمان در شرکت پاد به دست آمد.

بحری تاکید کرد: همواره تلاش کرده‌ایم تا رابطه دوستانه و صمیمانه‌ای با نمایندگانمان داشته باشیم و آنها را عضوی جدانشدنی از خانواده پاد بدانیم. بدون شک این موفقیت بدون همراهی نمایندگان و تلاش آنها برای ارائه محصولات و خدمات مطلوب به مشتریان حاصل نمی‌شد و این جایزه در واقع متعلق به کانال نمایندگان پاد است. این عنوان مسئولیت ما را برای حمایت بیشتر از نمایندگان و ارائه خدمات خلاقانه و موثر به آنها سنگین‌تر می‌کند.

مدیرعامل شرکت پاد با بیان این که کنفرانس سالیانه نمایندگان شرکت کسپرسکی در خاورمیانه جهت آشنایی هر چه بیشتر نمایندگان سطح بالای کسپرسکی و همچنین آشنایی آنها با دستاوردها و اهداف این شرکت برای سال پیش رو برگزار شد گفت: محصولات کسپرسکی تنها یک ضدویروس نیست، بلکه راهکار امنیتی جامع و کاملی است (EndPoint Security Solution) که بر روی بحث‌های مختلفی مانند Social Business، Mobility و Cloud متمرکز است و سعی دارد نیازهای امنیت شبکه و اطلاعات کاربران و سازمان‌ها را به طور کامل برطرف کند.
وی افزود: استقبال از محصولات کسپرسکی در خاورمیانه همواره رو به رشد بوده و این موضوع درباره بازار ایران به عنوان یکی از سه بازار بزرگ کسپرسکی در منطقه نیز صدق می‌کند.

بحری با اشاره به نظرسنجی‌های متنوع کسپرسکی برای آگاهی از نیاز و خواسته‌های افراد از محصولات امنیت شبکه و اطلاعات گفت: تحقیقی به سفارش کسپرسکی با نظرسنجی از افراد مختلف در سراسر جهان در مورد میزان اهمیت قیمت در مقابل کیفیت یک آنتی‌ویروس انجام شده است که براساس آن، افراد شرکت کننده از منطقه خاورمیانه، کیفیت و ارزش یک آنتی‌ویروس را به قیمت آن بیش از سایر نقاط جهان ترجیح می‌دهند. این موضوع در ژاپن کاملا برعکس است و افراد حاضر در نظرسنجی از این کشور بیش از سایر افراد، قیمت پایین را به کیفیت ترجیح می‌دهند. 
 
 
کد مطلب: 26098
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
آخه .... اين هيچ ربطي به روسي بودن كسپرسكي نداره و اصلاً زد و بندي هم در كار نيست ...

بازار ايران هم بزرگترين و پر جمعيت ترين بازار خاورميانه نيست
feedback
دوست گرامی شما توهم زدید و اصلا نمیدونید خاورمیانه کجا هست. ایران و مصر پر جمعیت ترین کشورهای خاورمیانه هستند. تبریک میگم به پاد .
feedback
تبریک به این شرکت .
بعضی از مردم هم خوششون میاد موفقیت دیگران رو کم رنگ کنند. و همیشه تو این خیالات هستند. آخی
feedback
به امید موفقیت بیشتر شرکتهای وطنی
روابط عمومي گروه آتنا
feedback
دوست گرامي، تقسيم بندي هاي بازار توسط شركت اصلي انجام مي شود. معني خاورميانه در بازاري است كه آن شركت تعيين كرده. وگرنه از نظر جغرافيايي حتما معناي خاورميانه مشخص است. سپاس از توجه و تبريك شما :)
احمدعلي
feedback
روسي بودن يه محصول چه ربطي به برنده شدن يك شركت خصوصي در اين ابعاد دارد؟ درباره سازمانها صحبت نشده بنظر من فقط يك شركت خصوصي ست كه سعي دارد نقشي در امنيت كشورش ايفا كند
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام