۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۷

تولید بازی رایانه‌یی مدیریت استراتژیک و دفاع از جزایر سه‌گانه

ایتنا- خبر خوب برای طرفداران بازی و خلیج فارس!‌
تولید بازی رایانه‌یی مدیریت استراتژیک و دفاع از جزایر سه‌گانه

 
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی گفت: کارشناسان ایرانی بازی مدیریت استراتژیک و دفاع از جزایر سه‌گانه خلیج‌فارس را طراحی و تولید کرده‌اند.


به گزارش ایتنا از ایسنا منطقه خلیج‌فارس، بهروز مینایی افزود: تولید بازی‌های رایانه‌یی با موضوع خلیج فارس از نخستین دوره برگزاری جشنواره خلیج فارس مورد توجه جدی بوده است.


وی ادامه داد: همزمان با نخستین دوره برگزاری جشنواره خلیج فارس بازی "میر مهنا" دلاوری که جزیره خارک را آزاد کرد، تولید و در ۲۰۰ هزار نسخه منتشر شد.


مینایی ادامه داد: در دوره دوم جشنواره نیز بازی "فریاد آزادی" با موضوع زندگی و دلاورمردی‌های خالوحسین دشتی و رییسعلی دلواری تولید شد که این بازی‌ها در تابستان امسال منتشر و عرضه می شوند.


او اضافه کرد: در این دوره نیز ۱۵ بازی و ۱۰ بازی نامه تولید شده که از جمله مهمترین آنها می‌توان به بازی استراتژیک جزیره ابوموسی که با موضوع دفاع از میهن و مدیریت منابع، پیش تولید آن آماده شده اشاره کرد.


مینایی خاطرنشان کرد: همچنین بازی آنلاین دفاع خلیج فارس که موضوع آن دفاع از جزایر سه گانه ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک است نیز در این دوره تولید شد.


وی در ادامه اظهار کرد: امسال به مناسبت روز ملی خلیج فارس ۱۴ تیم بازی ساز، انستیتو ملی بازی نیز از پنج تا هشتم اردیبهشت، ۱۳ بازی تولید کردند که شامل هفت بازی موبایل و شش بازی کوچک هستند.


مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی در پایان گفت: در مسابقه بازی نامه‌نویسی نیز که به مناسبت روز خلیج فارس برگزار شد، از میان ۱۰ بازی نامه برتر ارائه شده، پنج بازی نامه که جزو بهترین‌ها هستند نیز انتخاب خواهند شد.
کد مطلب: 26017
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است