۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۱

دوسوم آمریکایی‌ها با موبایل پول خود را مدیریت می‌کنند

ایتنا- کاربران آمریکایی علیرغم اینکه نسبت به امنیت این فضا نگران هستند، اما کماکان پول‌های خود را از طریق سیستم‌های موبایلشان مدیریت می‌کنند.
دوسوم آمریکایی‌ها با موبایل پول خود را مدیریت می‌کنندنزدیک به‌ دوسوم شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی یا به عبارت دقیق‌تر ۵۸ درصد آن‌ها روی گوشی خود از ابزارهای بانکداری موبایلی استفاده می‌کنند.کارشناسان اعلام کردند تعداد کاربران آمریکایی که این روزها از طریق تلفن‌همراه پول‌های خود را مدیریت می‌کنند بسیار زیاد شده است و البته این در حالی بوده که بسیاری از کاربران هم در مورد شرایط امنیتی این قبیل فضاها نگرانی داشته‌اند و بر این باور بوده‌اند که ارایه دهندگان خدمات مالی باید امنیت بیشتری لحاظ کنند.

به گزارش ایتنا از فارس به نقل از سلولار – نیوز، نتایج حاصل از گزارش آماری مرکز IAB حاکی از آن است که نزدیک به‌ دوسوم شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی یا به عبارت دقیق‌تر ۵۸ درصد آن‌ها روی گوشی خود از ابزارهای بانکداری موبایلی استفاده می‌کنند و این در حالی است که ۲۵ درصد آن‌ها از وجود این ابزارها آگاهی دارند و هنوز سراغ آن‌ها نرفته‌اند. 


علاوه بر این گفته شده است که ۵۰ درصد کاربران با دستگاه موبایلی خود به طور مستمر به سایت اینترنتی بانک‌ها سر می‌زنند و ۲۶ درصد آن‌ها هم از قابلیت این قبیل سایت‌ها باخبرند و هنوز سراغ آن‌ها نرفته‌اند. 


این اعداد و ارقام نشان می‌دهد که تلاش بازاریابی مالی برای جلب توجه کاربران بسیار مفید بوده و آن‌ها را به سمت ابزارهای بانکداری موبایلی کشانده است. 


طبق این آمارها، بیش از نیمی از کاربران معادل ۵۲ درصد آن‌ها توضیح دادند که برای انتقال فعالیت‌های بانکی خود به دستگاه‌های الکترونیکی همراه به نوعی ضمانت‌نامه و گارانتی نیاز دارند تا حتی اگر گوشی خود را از دست دادند مشکلی برایشان به‌وجود نیاید.
کد مطلب: 25852
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است