۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۸
در کنگره جهانی موبایل

بهترین گوشی، تبلت و فناوری‌های سال انتخاب شدند

ایتنا- شاید شما هم انتظار این را داشتید که Galaxy S III بهترین گوشی سال شود اما بد نیست بدانید که جایزه گوشی معمولی، به رقیب عظیم سامسونگ، یعنی نوکیا برای Asha ۳۰۵ رسید!
بهترین گوشی، تبلت و فناوری‌های سال انتخاب شدند
جایزه بهترین گوشی هوشمند به Galaxy S III سامسونگ تعلق گرفت که البته انتخاب این محصول به عنوان بهترین گوشی هوشمند بازار چندان هم دور از ذهن نبود.به دنبال برگزاری "کنگره جهانی تلفن‌همراه"(MWC) در بارسلونای اسپانیا، کارشناسان مرکز GSM Association با انجام بررسی‌های لازم بهترین گوشی سال را انتخاب کردند و در کنار آن بهترین دستگاه‌های الکترونیکی، بهترین ابزار و بهترین فناوری‌های موبایلی مشخص شد.

به گزارش ایتنا از فارس به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، در حالی که گوشی‌های هوشمند و ابزارهای فراوانی در بازار موجود هستند و هر یک از آن‌ها به میزان قابل ملاحظه نیاز کاربران را برطرف می‌کنند، انتخاب این ابزارهای برتر با دشواری فراوان صورت گرفته است.

جایزه بهترین تلفن‌همراه معمولی در این رقابت به گوشی Asha ۳۰۵ نوکیا اختصاص یافت که ضمن پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت، قیمت بسیار ارزانی داشت. 


جایزه بهترین گوشی هوشمند به Galaxy S III سامسونگ تعلق گرفت که البته انتخاب این محصول به عنوان بهترین گوشی هوشمند بازار چندان هم دور از ذهن نبود. فروش قابل ملاحظه این محصول و قابلیت‌های فراوان و کاربردی آن مهم‌ترین علت انتخابش بود.

جایزه بهترین رایانه لوحی به دو شرکت گوگل و ایسوس برای تولید Nexus ۷ اختصاص یافت که پس از ورود به بازار در نوامبر گذشته توانست فروش بالایی داشته باشد.

در زمینه بهترین ابزارهای موبایلی شبکه اجتماعی فیس‌بوک توانست این جایزه را از آن خود کند، در زمینه بهترین ابزار سازمانی Evernote جایزه دریافت کرد و حوزه ابزارهای کلی برنامه هدایت‌گر Waze توانست بهترین جایزه را دریافت کند.

همچنین شرکت سامسونگ توانست جوایز بهترین شرکت تولیدکننده دستگاه‌های موبایلی، بهترین تولیدکننده زیرساخت‌های موبایلی و بهترین ارایه دهنده فناوری‌های موبایلی را از آن خود کند.
کد مطلب: 25399
نام شما
آدرس ايميل شما


sherin Aashiq
feedback
kheli zeba bod mamnon
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است