۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۰۱

ادعای LG برای 10 برابر کردن سهم خود در بازار جهانی تلفن‌همراه

ایتنا - این شرکت تصمیم دارد تا پایان سال جاری میلادی در مجموع ۷۵ میلیون تلفن همراه را در بازار جهانی به فروش برساند.
ادعای LG برای 10 برابر کردن سهم خود در بازار جهانی تلفن‌همراه

شرکت کره‌ای LG که این روزها حجم گسترده‌ای از بازار جهانی تلفن‌همراه را در اختیار ندارد ادعا کرده است که تا پایان سال جاری میلادی سهم خود از این بازار را ۱۰ برابر افزایش می‌دهد.

به گزارش ایتنا و بر اساس گزارش منتشر شده در روزنامه Korea Times، این شرکت تصمیم دارد تا پایان سال جاری میلادی در مجموع ۷۵ میلیون تلفن همراه را در بازار جهانی به فروش برساند که گفته می‌شود ۴۵ میلیون دستگاه از آنها را گوشی‌های هوشمند تشکیل می‌دهند.

شرکت LG همچنین توضیح داد که این تصمیم را با ورود به عرصه رقابتی سیستم‌عامل Windows Phone ۸ عملی می‌کند و قصد دارد تمرکز اصلی خود را بر این سیستم‌عامل موبایلی بگذارد.

یکی از مدیران ارشد این شرکت به روزنامه Korea Times توضیح داد: «ما در سال ۲۰۱۳ میلادی تمرکز بیشتری بر سری گوشی‌های هوشمند Optimus خواهیم داشت و تعداد بیشتری از آنها را روانه بازار خواهیم کرد. شرکت LG همچنین قصد دارد برخی گوشی‌های هوشمند جدید را مبتنی بر سیستم‌عامل Windows Phone ۸ مایکروسافت وارد بازار کند.»

شرکت کره‌ای LG در سال گذشته موفق به فروش ۴۱ میلیون دستگاه تلفن‌همراه در بازار جهانی شد که البته این رقم به‌غیر تعداد گوشی‌های فروخته شده آن در فصل چهارم بود.

این شرکت از سال ۲۰۱۱ تاکنون تلاش‌های فراوانی را برای افزایش درآمدهای خود در بخش تلفن‌همراه انجام داده است و سرانجام در فصل سوم سال ۲۰۱۲ میلادی توانست رشد ۹ درصدی درآمدهای خود در این بخش را باعث شود. 

بر اساس گزارش‌های موجود، ۷۰ درصد درآمد سالانه LG در بخش تلفن‌های همراه از فروش گوشی‌های هوشمند تامین می‌شود که بیشتر گوشی‌های فروخته شده در این بخش نیز با قابلیت پشتیبانی از شبکه مخابراتی LTE به دست کاربران می رسند.

با همه این تفاسیر شرکت LG هم‌اکنون صاحب ۳/۳ درصد از بازار جهانی تلفن‌های همراه است. 
 
کد مطلب: 24983
نام شما
آدرس ايميل شما


hiva
feedback
سلام,
واقعن که از مطلبتون استفاده کردم,
کلن بهتون تبریک میگم خیلی سایتتون معرکس ,
جدن لذت می برم از سایت خوبتون و مطالب زیباتون
هیوا آرامش از نیاوران تهران
/
آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر