۰
plusresetminus
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۷

Office 2013 مایکروسافت را 10 دلار بخرید

ایتنا- به همراه Office 2013 تعداد زیادی از برنامه‌های مورد نیازتان اعم از Publisher، InfoPath و Lync را نیز دریافت خواهید کرد.
Office 2013 مایکروسافت را 10 دلار بخرید


شرکت مایکروسافت از روز جاری مجموعه نرم‌افزاری Office ۲۰۱۳ را به برنامه Home Use Program)HUP) افزود تا بر این اساس کارمندان برخی از ادارات و سازمان‌ها از این پس بتوانند این مجموعه نرم‌افزاری را تنها با پرداخت ۹۵/۹ دلار خریداری کنند. 


به گزارش ایتنا، طبق اخبار موجود، آن دسته از سازمان‌ها و اداراتی که مجوز Software Assurance)SA) مایکروسافت را در اختیار داشته باشند، می‌توانند برنامه HUP را برای کارمندان خود در اختیار بگیرند تا بر این اساس تنها با پرداخت ۹۵/۹ دلار مجموعه نرم‌افزاری Office ۲۰۱۳ را به‌کار گیرند. 

مجوز SA به‌گونه‌ای است که مایکروسافت بر اساس آن به سازمان‌ها امکان می‌دهد طی دوره زمانی چندساله تمامی نسخه‌های به‌روز شده از نرم‌افزارهای مورد نیاز خود را به صورت رایگان در اختیار بگیرند. 

با خرید مجموعه نرم‌افزاری Office ۲۰۱۳ به قیمت ۹۵/۹ دلار، کارمندان می‌توانند Office Professional Plus ۲۰۱۳ را به‌همراه نرم‌افزارهای Word، Excel، PowerPoint، Outlook، OneNote، Access، Publisher، InfoPath و Lync خریداری کنند. 

http://images.techhive.com/images/article/2012/11/word20splash20screen-۱۰۰۰۱۵۴۳۳-large.png
کد مطلب: 24977
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام