۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۴

آیا این مرد جانشین استیو بالمر، مدیر مایکروسافت خواهد شد؟

ایتنا- گویا شانس زیاد ابقای بالمر با فروش ویندوز 8 گره خورده است و اگر ناکامی‌ها به مدیران غلبه کند، برای جانشینی وی، به دست راست دوران طلایی بیل گیتس فکر کنند.
آیا این مرد جانشین استیو بالمر، مدیر مایکروسافت خواهد شد؟


'اریک رودر' را کسانی که با سرورهای مایکروسافت سر و کار داشته‌اند می‌شناسند.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، اریک رودر زمانی که بیل گیتس مدیر اجرایی مایکروسافت بود، دست راست فنی وی محسوب می‌شد و خیلی‌ها معتقد بودند که یکی از عوامل موفقیت‌های بیل گیتس بود. 

هر چند در چند سال اخیر مدیر استراتژی‌های فنی بوده اما با ورود استیو بالمر به جای بیل گیتس، به وی اجازه حضور موثر داده نشده است. 

حتی پروژه میدوری که قرار بود سیستم عامل آینده مایکروسافت باشد، از وی گرفته شد. 

اما امسال در نمایشگاه CES۲۰۱۲ در کنار شوی خبری سامسونگ، حضور موثری داشت و به معرفی ویندوز ۸ نسخه بعدی، روی نمایشگرهای قابل انعطاف سامسونگ (Youm) پرداخت. 

تا پیش از این سخنرانی وی از سال ۲۰۰۶ به بعد که از سمت قائم مقام بخش سرور کنار گذاشته شد، در مجامع عمومی زیاد ظاهر نشده بود اما این بار با انرژی فراوان روی سن ظاهر شد. 

اگر به سال‌های ۲۰۰۰ بازگردیم یادمان می‌آید که وی یکی از گزینه‌های جدی جانشینی برای بیل گیتس بود اما ناگهان از انظار پنهان شده و به ادامه پروژه‌های کمپانی (میدوری) همت گمارد. 

گفته می‌شود اندیشه‌های او به بیل گیتس بسیار نزدیک است و یکی از رازهای موفقیت بیل گیتس در سال‌های طلایی مایکروسافت بوده است. 

افق مدیریتی استیو بالمر مدیر فعلی مایکروسافت به فروش دور از انتظار ویندوز ۸ گره زده شده و ممکن است سهامداران به اریک رودر به عنوان جایگزین به جای استیو بالمر در آینده نزدیک فکر کنند.
کد مطلب: 24919
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام