۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۸

تولید 24 عنوان بازی رایانه‌ای در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

ایتنا- این 24 بازی، حاصل همکاری کانون پرورش فکر و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای هستند که مختص کودکان و نوجوانان 7 تا 17 ساله، طراحی شده‌اند.
تولید 24 عنوان بازی رایانه‌ای در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


سرپرست واحد تولیدات رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از تولید ۲۴ عنوان بازی رایانه‌ای برای گروه‌های سنی مختلف ۷ تا ۱۷ سال خبر داد. 


به گزارش ایتنا از مهر، امیرحسن سلام زاده، تبعیت نهادهای مختلف از سیاستگذاری واحد در عرصه گیم را ضروری عنوان کرد و با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و از منظر فکری و سیاستگذاری با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای هماهنگ بوده و از ایده‌های این بنیاد بهره‌مند می‌شود اظهار داشت: موازی کاری در عرصه‌های تخصصی همچون گیم، آسیب‌زا بوده و دستیابی به اهداف کلان را با مخاطره روبرو می‌سازد.

سرپرست واحد تولیدات رایانه‌ای در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان اینکه سعی می‌شود در عرصه تولید گیم از راهکارها و روش‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای استفاده شود، به نقش حمایتی این بنیاد اشاره کرد و گفت: ارائه راهکارهای متعدد در حوزه صنعت بازی رایانه‌ای از جمله این حمایت‌ها است و براین اساس تولیدات این عرصه براساس اولویت‌های تبیین شده بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مورد حمایت قرار می‌گیرد.

وی در مورد فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمینه تولید گیم گفت: سرفصل تولید بازی رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گروه سنی کودک و نوجوان و با محور خلاقیت و نوآوری است که براین اساس این کانون تاکنون ۲۴ عنوان بازی رایانه‌ای در گروه‌های سنی مختلف ۷ تا ۱۷ سال تولید کرده است.
کد مطلب: 24794
نام شما
آدرس ايميل شما