۳
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۷

سال 2013 سال حمله به اندرویدها

ایتنا- یک خبر بد برای طرفداران آندرویید! سال آینده، سال خوبی برای این سبز دوست داشتنی نخواهد بود! هکرهای زیادی در کمین نشسته‌اند!
سال 2013 سال حمله به اندرویدها


یک شرکت امنیتی مدعی شده است که سال آینده سال حمله به دستگاه‌های اندرویدی خواهد بود.


به گزارش ایتنا از ایسنا و به نقل از سایت خبری BGR News، شرکت امنیتی لوک‌آوت موبایل گفته است که در سال آینده میلادی بدافزارهای زیادی برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی وجود خواهد داشت.

این شرکت از میزان دقیق این بدافزارها که دستگاه‌های اندرویدی را هدف قرار خواهد داد صحبتی به میان نیاورده است.


این شرکت امنیتی پیش‌بینی کرده است که در سال آینده میلادی بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دستگاه موبایل در سراسر جهان خریداری خواهد شد و انتظار می‌رود در سال پس از آن بیش از ۷۰ میلیارد اپلیکیشن از سوی کاربران دستگاه‌های اندرویدی دانلود شود.

به اعتقاد این شرکت به دلیل محبوبیت زیاد دستگاه‌های اندرویدی برآورد می‌شود که در سال آینده ۱۸ میلیون دستگاه اندرویدی در جهان به فروش برسد و این دستگاه‌ها با خطر بدافزارها مواجه هستند.

بررسی‌های این شرکت نشان داده است که کاربران دستگاه‌های اندرویدی در آمریکا ۰.۴ درصد احتمال مواجه شدن با بدافزارها را دارند.
کد مطلب: 24660
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
تو علم غیب داری ایسنا جان؟؟؟؟؟؟؟؟
بهرام
feedback
به همین خاطر من تازه میخوام یه S3 بخرم و به استقبال هکرها برم ((:
کامران
feedback
اقا ما منتظر هکر ها هستیم که هکشون کنیم و از ... اویزونشون کنیم . بابا این شرکت غلط کرد من هم بعنوان یک شخص شخیص همینجا اعلام می کنم . سال 2013 بهترین سال برای اندروید خواهد بود . انتظار میرود در سال 2013 بنده یک گوشی اندروید بگیرم و تعداد 0 هکر من را هدف بگیرند . بابا جمع کنید کاسه کوزه هاتونو . میخواید مارو به سمت اپل به درد نخور بکشونید که برهوتی بیش نیست و قیمتش از فضا اومده
مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام