۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۴

ترافیک بی‌سابقه هکرها روی سایت‌های بانکی آمریکا

ایتنا- این‌بار طعمه هکرها، بانک‌ها و موسسه‌های مالی آمریکایی هستند و با بالارفتن ترافیک سایت‌های این‌بانک‌ها، می‌توانند برای چندین ساعت این سایت‌ها را از دسترس خارج کنند.
ترافیک بی‌سابقه هکرها روی سایت‌های بانکی آمریکا


تخصیص پهنای باند بسیار بالا و ایجاد ترافیک بی‌سابقه برای انجام برخی حملات هکری علیه سایت‌های بانکی و مالی آمریکا باعث نگرانی‌های جدی شده است. 


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از نتورک ورلد، بررسی مؤسسه Arbor Networks نشان می‌دهد در برخی موارد حداکثر ترافیک ایجاد شده بر روی این سایت‌ها به ۶۰ گیگابیت در ثانیه رسیده است و هکرها از این طریق به سادگی وب‌سایت‌های بانکی و مالی ایالات متحده را برای دقایق متمادی و حتی چندین ساعت از دسترس خارج کرده‌اند.

حملات یاد شده که از ماه‌های سپتامبر و اکتبر آغاز شده هم سایت‌های بانکی و هم خدمات بانکداری همراه بر روی گوشی‌های هوشمند را مختل کرده و منابع آمریکایی برخی از آنها را به نیروهای فلسطینی نسبت داده‌اند.

علت انجام این حملات در ماه‌های قبل انتشار فیلم توهین به پیامبر اعظم (ص) در سایت یوتیوب بوده است.

در دور جدید این حملات بانک‌هایی مانند U.S. Bancorp، JPMorgan Chase، Bank of America،PNC Financial Services Group و SunTrust Banks هدف قرار گرفته‌اند و ترافیک ایجاد شده بر روی سایت‌های آنها در یک هفته اخیر دسترسی به خدماتشان را بسیار دشوار نموده است.

این حملات که تا چندی قبل در حد ۱.۶۷ گیگابیت در ثانیه بوده‌اند هم اکنون به ۶۰ گیگابیت در ثانیه هم رسیده‌اند و بیم آن می‌رود که از این هم قدرتمندتر شوند.
کد مطلب: 24647
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است