d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - سيم‌كارت اعتباري رايتل هم از راه رسيد
۱
۰
plusresetminus
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۶
با چند ماه تاخیر

سيم‌كارت اعتباري رايتل هم از راه رسيد

ایتنا - اين شركت اعلام كرده كه شهروندان شهرهای تهران، کرج برای اولین بار می‌توانند با خرید سیم‌کارت‌های اعتباری از کلیه خدمات رایتل همچون تماس تصویری، اینترنت پر سرعت، تماس صوتی و تبادل پیام چندرسانه‌يی و پیامک بهره‌مند شوند.


قرار بود اپراتور سوم تلفن همراه از بهمن‌ماه سال ۱۳۹۰ كارش را به‌طور جدي آغاز كند اما به دليل برخي تغييرات مديريتي و مشكلاتي ديگر انجام برخي وعده‌هايش به تاخير افتاد.
با آغاز پاييز به نظر مي‌رسد رایتل سعي بر ارائه سرويس‌هاي جديدش دارد و اعلام كرده است كه سيم‌كارت‌هاي اعتباري‌اش به زودي واگذار مي‌شوند.


به گزارش ایتنا از ايسنا، به نظر مي‌رسد رايتل با گذراندن يك دوره سكوت، فعاليت خود را آغاز كرده است تا از رقابت با دو اپراتور ديگر باز نماند.

اين اپراتور تاكنون در شهرهاي تهران، كرج، شيراز و مشهد واگذاري سيم‌كارت‌هاي دايمي خود را آغاز كرده و گفته است كه در ۱۸ شهر پوشش سيم‌كارت‌هايش را فراهم كرده است و اكنون قصد دارد سيم‌كارت‌هاي اعتباري‌اش را البته با كمي تاخير نسبت به سيم‌كارت‌هاي دايمي عرضه كند.

اين شركت در روزهاي اخير اعلام كرده است كه ‌ شهروندان شهرهای تهران، کرج برای اولین بار می‌توانند با خرید سیم‌کارت‌های اعتباری از کلیه خدمات رایتل همچون تماس تصویری، اینترنت پر سرعت، تماس صوتی و تبادل پیام چندرسانه‌يی و پیامک بهره‌مند شوند.

ظاهرا در جشنواره‌اي كه در نظر گرفته شده، فروش سيم‌كارت‌هاي اعتباري، به همراه یک گیگابایت اینترنت رایگان و صد هزار ریال اعتبار اولیه مجموعا به قیمت ۲۰۰ هزار ريال آغاز خواهد شد.

همچنین پس از اتمام اعتبار هدیه ویژه، کارت شارژهای رایتل با قیمت‌های ۵۰ هزار ریالی با ۱۰ درصد اعتبار هدیه و ۱۰۰ هزار ریالی با ۱۵درصد اعتبار هدیه در اختیار مشترکان قرار خواهد گرفت که در صورت خرید الکترونیکی علاوه بر هدایای ذکر شده، ۵ درصد اعتبار هدیه ویژه این نوع خرید نیز ارائه می‌شود.

به گزارش ايسنا، شهروندان تهران و کرج می‌توانند از طریق دفاتر پیشخوان دولت و یا وب‌سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir به خرید سیم کارت های اعتباری رایتل اقدام کنند.
 
کد مطلب: 23772
نام شما
آدرس ايميل شما


taha
feedback
پس شهرهای دیگه ایران چی ایران تهران نیست ایران ایرانه همه چیز تو تهران راه اندازی میشه بقیه شهرها هم که هیچی من توزابل زندگی میکنم ما حتی وایمکس هم نداریم خیلی وضع بدی داره ایران ازنظر ارتباطی
تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير