۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۳۴
در حاشیه رقابت‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای ماتریس

معرفی و نمایش تازه‌های msi در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران

ایتنا - این محصولات شامل لپ‌تاپ‌ها، کامپیوترهای All-in-One، تَبلت‌ها، مادربردها و کارت‌های گرافیک حرفه‌ای است.


در حاشیه رقابت‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای ماتریس، نمایشگاهی از جدیدترین محصولات و فناوری‌های نوین msi در سالن میلاد تهران برگزار شده و مورد استقبال شایانی نیز قرار گرفته است.
برگزاری رقابت‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای ماتریس، فرصت مناسبی است تا سیستم‌های سخت‌افزاری جدید و قدرتمند روز نیز در معرض مشاهده و آزمایش علاقمندان و حرفه‌ای‌های دنیای فناوری قرار گیرد.


به گزارش ایتنا از ستاد خبری دومین دوره این رقابت‌ها، در نمایشگاهی که به همین منظور در محل برگزاری مسابقات برپا شده، طیف کاملی از محصولات msi به‌صورت آماده به کار در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
این محصولات شامل لپ‌تاپ‌ها، کامپیوترهای All-in-One، تَبلت‌ها، مادربردها و کارت‌های گرافیک حرفه‌ای است.

از جمله، مادربرد‌های جدید و قدرتمند msi دارای تأییدیه Military Class ۳ هستند، که از آزمون‌های سخت تجهیزات دیجیتال توسط سازمان‌های نظامی دنیا سربلند بیرون آمده‌اند.

فناوری Eyefinity که نمونه‌ای عملی از آن نیز در سالن به نمایش درآمده، دیگر بخش مورد توجه و استقبال این نمایشگاه است.
این فناوری که در برخی مدل‌های کارت‌های گرافیک حرفه‌ای msi وجود دارد، امکان نمایش یک تصویر واحد را در تعدادی مانیتور متصل به هم (که تشکیل یک صفحه نمایشگر عظیم را می‌‌دهند) فراهم می‌کند.

لپ‌تاپ‌های جدید سری Gaming هم در این رویداد معرفی شده‌اند؛ از جمله مدل GE۷۰ که برای نخستین بار در رقابت‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای ماتریس توسط گیمرها مورد استفاده قرار گرفته و چند روزی هم هست که وارد بازار فروش ایران شده است.

تبلت‌های ۱۰ اینچی با سیستم‌عامل‌های android و Windows ۷ هم از جمله دیگر محصولات msi در نمایشگاه هستند. گفتنی است برای نخستین بار، نسخه جدید ۴.۰۳ سیستم‌عامل android روی تبلت‌های این شرکت نصب شده است.

دومین دوره رقابت‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای ماتریس، از هجدهم شهریورماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز شده و تا بیست‌وسوم شهریورماه ادامه دارد.
 
کد مطلب: 23560
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير