۰
plusresetminus
دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۰۵:۰۱

رونمایی از تلفن هوشمند آمازون

معرفی نسل جدید تبلت کیندل فایر
ایتنا- نکته جالب در طراحی این کیندل فایر، شباهت به یک قفسه کتاب است و اشاره‌ای است به قفسه‌ای از کارهایی که با این کیندل فایر می‌توان انجام داد.
رونمایی از تلفن هوشمند آمازون


براساس برخی گزارش‌های منتشر شده آمازون قصد دارد طی یک رویداد مطبوعاتی در روز ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) نخستین تلفن هوشمند خود را رونمایی کند.


به گزارش ایتنا از خبرگزاری مهر، از زمانی که شرکت آمازون دعوتنامه‌هایی را به رسانه‌های مختلف برای یک رویداد مطبوعاتی در سانتامونیکا، کالیفرنیا ارسال کرده گمانه‌زنی‌ها شدت گرفته است.

در تمام دعوتنامه‌ها آمده است: در نشست مطبوعاتی آمازون به ما ملحق شوید.

برخی از افراد داخلی در شرکت آمازون عامل افزایش گمانه‌زنی‌ها درباره ارائه نخستین تلفن همراه این شرکت بودند که در تلاش برای رقابت آیفون فوق محبوب اپل وارد بازار می‌شود.

این درحالی است که برخی دیگر اظهار می دارند آمازون قصد دارد نسل دوم از تبلت‌های خود ( کیندل فایر ۲) را رونمایی کند.

کیندل فایر هنوز در بریتانیا رونمایی نشده است و انتظار می رود که در پاییز امسال کیندل فایر در بریتانیا نیز به فروش برسد.

در این میان تحلیلگران فناوری پیش‌بینی کرده‌اند شاید رونمایی نسل اول تبلت‌های آمازون در بریتانیا لغو شده و به طور مستقیم نسل دوم تبلت‌های آمازون به عنوان یک تبلت ۱۰ اینچی وارد بازار بریتانیا نیز بشود.

انتظار می‌رود که کیندل فایر ۲ دستگاه قدرتمندی بوده و مجهز به دوربین دوم و یک پورت USB میکرو باشد.

کیندل فایر شرکت آمازون تبلت ساخت شرکت آمازون است که با سیستم عامل اندروید ساخته شده و برای خواندن کتاب الکترونیکی و دیگر رسانه‌های دیجیتال و وب‌گردی به کار می‌رود.
 
این تبلت از سیستم عامل اندروید ۲.۳ استفاده می کند که به صورت اختصاصی توسط شرکت آمازون برای این دستگاه تغییر داده شده است.

اندازه کیندل فایر ۷.۵ اینچ در ۴.۷ اینچ است و باریکی آن به ۰.۴۵ اینچ می‌رسد.

کیندل فایر شبیه به یک قفسه کتاب طراحی شده است. یک قفسه از اقدامات و کارهای اخیر شما مانند گوش کردن به موسیقی، یا خواندن کتابی خاص و غیره در صفحه نمایش نشان داده می‌شود.
 
کد مطلب: 23358
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام