۰
plusresetminus
دوشنبه ۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۴۴
نخستین پرونده ویژه در بررسی ویروس فلیم

ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات بدافزار شعله را بررسی می‌کند

ایتنا - این پرونده که با همکاری بسیاری از نمایندگان ضدویروس‌های مطرح بازار تهیه شده است، حاوی گزارشاتی از نحوه عملکرد ضدویروس‌های مختلف در مواجهه با این ویروس خواهد بود.
ماهنامه  دنیای کامپیوتر و ارتباطات بدافزار شعله را بررسی می‌کند


ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات در شماره آینده خود در پرونده‌ای ویژه به بررسی بدافزار شعله(Flame) می‌پردازد.

به گزارش ایتنا این پرونده که در شماره 114 (تیر ماه 91) ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات به چاپ خواهد رسید، حاوی کامل‌ترین گزارشات و بررسی‌ها در زمینه این ویروس می‌باشد.
   
در این پرونده ویژه که با همکاری تیم خبری ایتنا، تحریریه ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات، کارشناسان ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات، تعدادی از مدیران مجرب شرکت‌های فعال و خوشنام حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تهیه شده است، حمله بدافزاری شعله از زوایای مختلف تحلیل شده است و ویژگی‌های فنی این ویروس مورد بررسی قرار گرفته است.

این پرونده که با همکاری بسیاری از نمایندگان ضدویروس‌های مطرح بازار تهیه شده است، حاوی گزارشاتی از نحوه عملکرد ضدویروس‌های مختلف در مواجهه با این ویروس خواهد بود.

شایان ذکر است کارشناسان، یکی از مهم‌ترین اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات حوزه امنیت در چند ماه اخیر را انتشار بدافزار «شعله» می‌دانند.
کارشناسان افتا، با قرار دادن نام شعله در کنار استاکس‌نت، حملات انجام شده توسط این دو ویروس را مهم‌ترین تهدیدات امنیتی کشور در سالیان اخیر می‌دانند.

گفتنی است امنیت یکی از بخش‌های مهم ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات است که به صورت منظم و در هر شماره ماهنامه، اخبار، مقالات و گزارش‌هایی از حوزه افتا در این بخش منتشر می‌شود.
این ماهنامه در زمان انتشار ویروس استاکس‌نت نیز (شماره 94 - مهر 89) پرونده‌ای ویژه برای بررسی این بدافزار منتشر نمود.

از فعالیت‌های دنیای کامپیوتر و ارتباطات در حوزه ضدویروس می‌توان به تنها میزگرد تخصصی «بررسی بازار ضدویروس اوریجینال» در شماره 104 ماهنامه اشاره کرد.

کارشناسان حوزه امنیت اطلاعات و فعالین این حوزه در صورت تمایل به همکاری می‌توانند با ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات(با شماره تلفن‌های 88701265 - 88724761) و یا نشانی info@ccwmagazine.com تماس حاصل نمایند.
 
کد مطلب: 22597
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای