۰
plusresetminus
يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۵۷
ASUS ROG

حضور دوباره ASUS در نمایشگاه بازی‌های کامپیوتری تهران

ایتنا - محصولات ROG در صنعت بازی‌های کامپیوتری با محصولات متنوعی مانند نوت‌بوک، روتر، مادربورد، کارت گرافیک، کارت صدا و هدفون، نشان‌ها و جوایز متعدد و معتبری را از آن خود نموده است؛
حضور دوباره ASUS در نمایشگاه بازی‌های کامپیوتری تهران


شرکت ایسوس در راستای تعهد خود به خریداران و علل خصوص جامعه گیمرها این بار نیز به مانند سال گذشته در نمایشگاه بازی‌های کامپیوتری تهران شرکت می‌نماید.

به گزارش ایتنا این نمایشگاه از تاریخ ۶ الی ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۱ در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
ایسوس در این نمایشگاه قصد دارد تا جدیدترین محصولات خانواده معروف ROG خود معرفی نماید.

از ابتدای تاسیس کمپانی ایسوس این شرکت همواره علاقه‌مندی خود را در حمایت از کاربران و گیمرهای حرفه‌ای در تولید محصولات خود نشان داده است. به طوری که با تاسیس انجمن گیمرها تحت عنوان ROG در سال ۲۰۰۶ به طور رسمی فعالیت خود را در این زمینه و با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی‌های سخت‌افزاری به جامعه گیمرها آغاز نمود.

اما تیم تحقیقات و توسعه ROG ایسوس تنها به ارائه سخت‌افزارهای جدید اکتفا نکرده و با حضور در رویدادهای مهمی مانند QuakeCon.BlizzCon و Dreamhack فصل جدید را در ROG شروع نمود.

محصولات ROG در صنعت بازی‌های کامپیوتری با محصولات متنوعی مانند نوت‌بوک، روتر، مادربورد، کارت گرافیک، کارت صدا و هدفون، نشان‌ها و جوایز متعدد و معتبری را از آن خود نموده است؛ لذا از تمامی علاقه‌مندان و طرفداران خود دعوت می‌نماید تا به منظور آشنایی با محصولات جدید این شرکت به غرفه ایسوس در این نمایشگاه مراجعه نمایند.
 
کد مطلب: 22579
نام شما
آدرس ايميل شما