۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۱۹
جزئیاتی از هک حساب کاربری 3 میلیون مشتری بانک‌ها

آیا کارت من هم هک شده است؟

ایتنا - عدم وجود کارت بانکی شما در بین کارت‌های این سایت به معنی در خطر نبودن آن نیست.جزئیاتی از هک حساب کاربری ۳ میلیون حساب بانکی حاکی است، این هک شامل بخشی از کارت‌ها آن هم در سالهای ۸۷ تا ۸۹ می‌باشد.


به گزارش ایتنا از خبرگزاری فارس، اخیرا خبر هک شدن حساب کاربری ۳ میلیون کارت مشتریان بانکی کشور در فضای مجازی منتشر شده است.

این اطلاعات که در وبلاگ عامل اصلی این حمله هکری منتشر شده متعلق به فردی است که خود را "خ.ز.ف" نامیده و به گفته وی ظاهراً پیش از این سرقت اطلاعات مذکور را به مدیران عامل بانک‌ها اطلاع داده است.

برای اینکه کارت بانکی خود را در بین بیش از سه میلیون کارت قرار گرفته در سایت پیدا کنید می توانید از لینک http://ircard.blogspot.de استفاده کنید.


اما پیش از این جست‌وجو موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

۱- عدم وجود کارت بانکی شما در بین کارت‌های این سایت به معنی در خطر نبودن آن نیست.

۲- این سایت تنها حاوی بخشی از کارت‌ها آن هم در سال‌های ۸۷ تا ۸۹ استفاده شده می‌باشد.

۳- بانک‌ها موظف به شناسائی اطلاعات سایر کارت‌های استفاده شده هستند و ابطال آنها به عهده خود بانک‌ها می‌باشد. البته اگر حفاظت از حساب‌های مشتریان برایشان مهم باشد.

۴- اطلاع‌رسانی به سایر هموطنان و ثبت شماره کارت و رمز برای کنترل در این سایت قبل از تحویل آن به بانک صادر کننده تنها راه اطمینان هموطنان به این ادعا و اثبات کذب بودن ادعاهای دیگر می‌باشد.

۵- در هر صفحه از اطلاعات کارت‌ها تقریبا ۳۰۰۰۰ کارت گنجانده شده است لذا شاید باز کردن صفحات در سرعت پائین و با استفاده از فیلترشکن کمی زمان‌بر باشد.
 
کد مطلب: 21802
نام شما
آدرس ايميل شما


سیدمهدی
feedback
آخه یه بار حک شده بعدش از کاربران میخواید که شماره کارت بدند تا بدونن که کارتشون حک شده یا نه؟؟؟؟؟ به امام حسین قاطی کردیدهااااااااااااا