۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۵۶

همکاری سامسونگ در انتقال ابزارهای اندرویدی به مجموعه موبایل شرکت SAP

ایتنا- معاونت ارشد بخش ابزارهای تجاری سامسونگ انتخاب دستگاه‌های سامسونگ از سوی شرکت SAP‌ را نیاز SAP به برترین‌های دنیای موبایل و نشان تأثیرگذاری محصولات هوشمند سامسونگ در رده تجاری تلقی کرد.


شرکت سامسونگ به تازگی از انتخاب دو مدل Galaxy S II و Galaxy Tab 10.1 از سوی موسسهSAP AG برای استفاده داخلی این شرکت خبر داده است.

به گزارش ایتنا، استفاده از اسمارت‌فون‌های مبتنی بر اندروید برای افزایش کارایی مجموعه SAP برای اولین بار در این رده به وقوع می‌پیوندد.
در این ارتباط Oliver Bussmann مدیر ارشد فناوری اطلاعات شرکت SAPضمن ابزار خوشنودی از به‌کارگیری محصولات سامسونگ از سوی نیروی کار این شرکت به‌عنوان بخشی از استراتژی داخلی این برند، داشتن حق انتخاب از سوی کارمندان و مشتریان این شرکت را نکته‌ای مهم و اساسی قلمداد کرده و از اجرای نرم‌افزارهای SAP بروی ابزارهای اندرویدی سامسونگ به‌عنوان عاملی در جهت تسریع هرچه بیشتر سرعت انجام کاریاد کرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت بالای ایمن‌سازی اطلاعات تجاری بروی این ابزارها، حضور طیف وسیعی از خط مشی‌های IT در کنار افزایشگسترده امنیت و گزینه‌های مدیریت اطلاعات را به‌عنوان بخشی از ویژگی‌های مهم حاضر در بسته SAP Mobile Device Management یا  SAP MDM عنوان نمود.

در این ارتباط همچنین Cho BumCoo معاونت ارشد بخش ابزارهای تجاری شرکت سامسونگ انتخاب دستگاه‌های سامسونگ از سوی شرکت SAP را نشانی از تاثیرگذاری محصولات هوشمند سامسونگ در رده تجاری تلقی نموده و از نیاز SAP به برترین‌های دنیای موبایل و پاسخگوئی سامسونگ به این نیاز سخن گفت.

همکاری نزدیک دو شرکت SAP و سامسونگ برای بهبود وضعیت امنیتی در ابزارهای اندرویدی سامسونگ منجر به ارتقا هر چه بیشتر خط مشی‌های ITدر ابزارهای گوناگون در رده‌های متفاوت شده است. سیستم مدیریت موبایل Sybase Africa 7.0 حاضر در مدل‌های پیشرفته Galaxy Note، Galaxy S II و تبلت‌های Galaxy دارای طیف وسیعی از عملگرهای تجاری در جهت تضمین موفقیت فعالیت‌های بیزینسی و ایجاد محیطی با ابزارهای بیشتر و ارتباطات گسترده‌تر است.

- یافتن و مسیریابی دستگاه به کارمندان اجازه یافتن دستگاه خود در هر لحظه را خواهد داد امری که منجر به راحتی خیال و تضمین یافتن هر دستگاه گم شده‌ای خواهد بود. در مواقع یافت نشدن دستگاه توسط این سرویس نیز می‌توان اقدام به پاک کردن اطلاعات نمودهو دسترسی غیر مجاز به اطلاعات محرمانه را مسدود نمود.

- با سرویس مدیریت ایمیل و اکانت‌های Exchangeامکان دسترسی به ایمیل در خارج از محیط اداری با فضائی کاملا امن و محرمانه فراهم می‌شود.

- مدیران ارشد فناوری در این سیستم امکان تنظیم فایروال‌ها بصورت کاملا سفارشی برای دستگا‌ه‌های موبایل بر طبق نیازهای شرکت را خواهند داشت.

- کنترل دستگاه در جهت تعیین نرم افزارهای مجاز و غیر مجاز برای دانلود و در نتیجه استفاده بهینه و پرهیز از نصب برنامه‌های مشکل‌آفرین در این سیستم مهیا شده است.

- در این سیستم همچنین امکان کنترل عملگرهای مهم دستگاه همچون اتصالات Wi-Fi، نوع استفاده از کارت حافظه، اتصالات USB واتصالات NFC برای تغییر کاربری دستگاه متناسب با نیازهای بیزینسی برای مدیران ارشد فناوری در دسترس قراردارد.

- امکان مدیریت کنترلرهای امنیتی همچون تعیین زمان انقضا برای کلمات عبور و تغییر کلمه عبور نیز در این سیستم در نظر گرفته شده است

دستگاه‌های سامسونگ همچنین امکان پشتیبانی از طیف وسیعی از اپلیکیشن‌های تجاری SAP را دارند که از آن دست می‌توان به SAP Cusomer Relationship Mangement یا  SAP CRMاشاره کرد که امکان ایجاد ارتباط بخش تجاری وفروش با مشتریان برای ارائه محصولات و سرویس‌های مورد نیاز را فراهم می‌آورد.

تولید و گسترش محصولات قدرتمند و با دوام از سوی سامسونگ با امکان برآورده کردن نیازهای امنیتی با قابلیت اطمینان بالا برای کاربران تجاریوترکیب بهینه این محصولات با ابزارهای تجاری و مدیریتی شرکت SAP منجر به ایجاد برترین نتیجه در تمامی زمینه‌ها برای کاربران تجاری خواهد شد.
 
کد مطلب: 21794
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام