۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۳۷

یک روتر قدرتمند دیگر از ایسوس

ایتنا- قدرت سیگنال و ثبات بالای این روتر ایسوس در فواصل طولانی و با وجود عوامل محیطی کاهش دهنده قدرت سیگنال تضمین شده است.


ایسوس روتر جدیدی به نام RT-N10U از سری Black Diamond را معرفی کرده است که علاوه بر افزایش میزان برد شبکه بی‌سیم، قابلیت‌های متنوعی را نیز درون خود جای داده است.

به گزارش ایتنا، آنتن پنج دسی‌بلی این روتر باعث افزایش پوشش شبکه شده و در کنار آن، وجود سیستم‌های به اشتراک گذاری چاپگر و اسکنر، امکان تنظیم در حالت Repeater، امکان تعریف حداکثر چهار SSID مستقل و رابط کاربری آسان باعث شده تا این وسیله به محصولی انعطاف پذیر و کاربردی بدل شود.

ایسوس در این روتر از رابط کاربری اختصاصی خود بهره گرفته است که به کاربر اجازه می‌دهد تنها در مدت زمان دو دقیقه و پنج کلیک ماوس، این وسیله را راه اندازی کند. بخش EZ All-in-One Printer نیز امکان مدیریت چاپگرهای متصل به روتر را فراهم ساخته و به کمک آن می‌توان چندین دستور چاپ همزمان را به چاپگرهای متصل به شبکه ارسال کرد. این قابلیت به نصب نرم‌افزارهای پیچیده نیازی نداشته و به طور خودکار توانایی شناسایی انواع پرینترهای موجود در بازار را خواهد داشت.

از آنجا که این محصول در رده روترهای High Gain قرار می‌گیرد، می‌توان مطمئن بود که قدرت سیگنال و ثبات بالای آن در فواصل طولانی و با وجود عوامل محیطی کاهش دهنده قدرت سیگنال تضمین شده است. امکان تنظیم آن در حالت Repeater نیز باعث می‌شود تا بتوانید چند عدد از این محصول را در کنار یکدیگر قرار داده و فاصله دسترسی به شبکه بی‌سیم را به شکل قابل توجهی افزایش دهید.

امکان تنظیم حداکثر چهار SSID برای شبکه بی‌سیم و امکان تنظیم جداگانه هر یک از آنها نیز این امکان را به کاربر می‌دهد تا برای کاربردهای مختلف (برای مثال میهمانان یا کاربران شبکه های دیگر) بتوان علاوه بر مدیریت بهتر کاربران گروه‌های مختلف و پهنای باند آن، فضای امن‌تری را برای کار کاربران مختلف فراهم کرد.
کد مطلب: 21463
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای