۰
plusresetminus
سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۰۲

پذيرش بيش از 80 درصد پيشنهادهاي ايران در كنفرانس جهاني ارتباطات راديويي

ایتنا- بیش از 80 درصد پیشنهادات ایران در مجموع پیشنهادهای ارائه شده از APT به کنفرانس جهانی ارتباطات رادیویی پذیرفته شد.


مدير سازمان‌هاي تخصصي بين‌المللي رگولاتوري از پذيرش بيش از ۸۰ درصد از پيشنهادات جمهوري اسلامي ايران در مجموع پيشنهادهاي ارائه شده از سوي جامعه مخابراتي آسيا و اقيانوسيه (APT) به كنفرانس جهاني ارتباطات راديويي (WRC 2012) خبر داد.

به گزارش ایتنا به نقل از ايسنا، عليرضا درويشي اظهار كرد: اين پيشنهادها در زمينه ۳۲ دستور كار كنفرانس WRC 2012 در مورد سرويس‌هاي راديويي از جمله سرويس‌هاي دريانوردي، هوانوردي، ثابت، پخش صدا و تصوير، آماتوري و سرويس‌هاي ماهواره‌اي بود كه از سوي ايران به APT ارائه شده بود و از سوي اين نهاد منطقه‌اي همراه با پيشنهادهاي ساير كشورها به كنفرانس WRC 2012 ارائه شد.

وي افزود: علاوه بر اين پيشنهادات، جمهوري اسلامي ايران درباره دستور كارهاي كنفرانس، سه سند مستقل در ۱۰۹ صفحه براي كنفرانس WRC 2012 ارسال كرده بود.

درويشي با اشاره به حضور موثر ايران در كنفرانس WRC 2012 با رويكرد صحنه‌گرداني در مجامع بين‌المللي اظهار كرد: يكي از دستاوردهاي مهم رگولاتوري در اين كنفرانس، اعمال نقطه نظرات جمهوري اسلامي ايران در حوزه تدوين زيرساخت‌هاي مقررات راديويي آينده است.
 
کد مطلب: 21364
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام