۰
plusresetminus
سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۴۲

حمله فیزیکی و سایبری هکرهای ناشناس به مراسمی در اسپانیا

ایتنا- درست در لحظه معرفی بهترین کارگردان، سه نفر از اعضای این گروه از هکرها در حالی که ماسک‌های مشهور خود را به چهره داشتند تلاش کردند خود را از جایگاه نوازندگان به صحنه اصلی برسانند.


اعضای اسپانیایی گروه هکرهای ناشناس علاوه بر حمله سایبری تا اندازه‌ای جرات به خرج داده‌اند که به صورت حضوری برنامه‌ای به شهرت مراسم اسکار را در مادرید اسپانیا دچار وقفه کنند.

به گزارش ایتنا به نقل از مهر، سه نفر از اعضای گروه ناشناس با عبور از حصار ماموران پلیس و ماموران مخفی امنیتی مراسم جوایز سینمایی ملی اسپانیا یا جوایز "گویا" در حساس‌ترین لحظه تلاش کردند تا خود را به صحنه اصلی اجرای مراسم برسانند.

درست در لحظه معرفی بهترین کارگردان، سه نفر از اعضای این گروه از هکرها در حالی که ماسک‌های مشهور خود را به چهره داشتند تلاش کردند خود را از جایگاه نوازندگان به صحنه اصلی برسانند اما ماموران امنیتی پیش از اینکه این افراد موفق شوند، آنها را دستگیر کردند.‌

بر اساس گزارش وایرد، دیگر اعضای ناشناس‌های اسپانیا به صورت غیر فیزیکی وب‌سایت این مراسم را مورد حمله سایبری قرار دادند و همچنین اطلاعات تماس هنرپیشه‌ها و یا کارگردانانی که از قانونی به نام"Ley Sinda" پشتیبانی می‌کنند را بر روی اینترنت منتشر کردند.

این قانون که به لایحه جنجالی SOPA در آمریکا شباهت دارد با هدف نابودی وب‌سایت‌های مختلف بدون اجازه دادگاه، تصویب شده است.
 
کد مطلب: 21254
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام