۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۱۴

استعفای هم‌زمان چهار مدیر شرکت یاهو

ایتنا- رهبری یاهو به شدت متزلزل است. بوستوک، در ماه سپتامبر مدیر عامل سابق و مشهور یاهو "کارول بارتز" را با یک تماس تلفنی اخراج کرد.شرکت یاهو مدت زمان طولانی است که به عارضه‌ای عجیب مبتلا شده است، اعضای هیئت مدیره از جمله رئیس هیئت مدیره این شرکت را ترک می‌کنند، رویدادی که دیگر سهامداران این شرکت را غافلگیر کرده است.

به گزارش ایتنا به نقل از مهر، "روی بوستوک" رئیس هیئت مدیره شرکت یاهو اواخر روز گذشته در نامه‌ای خطاب به سهامداران این شرکت اعلام کرد که قصد ترک کردن یاهو را دارد.
دیگر مدیران یاهو که قصد ترک کردن این شرکت را دارند "ویومش جوشی"، "آرتور کرن" و "اندی ویلسون" معرفی شده‌اند.

این چهار مدیر انتظار انتخاب مجدد خود را در نشست بعدی سهامداران یاهو نخواهند داشت.

این حرکت در راستای مباحثات گسترده‌ای صورت گرفته‌است که درباره عدم توجه یاهو به انتظارات مدیران و سهامداران مطرح است، این انتقاد در پی شکست‌های پی در پی شرکت یاهو در زمینه جست‌وجو و تبلیغات مطرح شده است.

رهبری یاهو نیز به شدت متزلزل است. بوستوک خود در ماه سپتامبر مدیر عامل سابق و مشهور یاهو "کارول بارتز" را با یک تماس تلفنی اخراج کرد و چهار ماه بعد "اسکات تامسون" را به عنوان مدیر جدید معرفی کرد.

ماه گذشته نیز "جری یانگ" یکی از بنیانگذاران یاهو از تمامی سمت‌های خود در هیئت مدیره و شرکت یاهو استعفا داد.

بر اساس گزارش سی‌ان‌ان، بوستوک در نامه خود به تلاش‌های ناموفق هیئت مدیره برای جذب سرمایه‌گذار طی ماه‌های گذشته اشاره کرده است.
 
کد مطلب: 21056
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای