۴
۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۰۱

راه‌اندازی سایتی برای پیگیری وعده‌های مسئولین عربستانی

ایتنا – هدف از طراحی این سایت، سنجش میزان پایبندی دولتمردان عربستانی در خصوص به سرانجام رساندن وعده‌هایی است که به مردم می‌دهند.


در حالی که هر از چندی اخبار مختلفی از فسادهای اخلاقی، مالی و سیاسی شاهزادگان آل سعود به بیرون درز می‌کند، یک شهروند عربستانی در ابتکاری جالب، سایتی برای پیگیری وعده‌های دولتمردان این کشور راه‌اندازی کرده است.

به گزارش ایتنا به نقل از العربیه، این سایت با عنوان «بورس وعده‌های مسئولین عربستان» معرفی شده است و هدف از آن، سنجش میزان پایبندی دولتمردان در خصوص به سرانجام رساندن وعده‌هایی است که به مردم می‌دهند.

ثامر المحیمد مدیر این سایت می‌گوید: در اوایل سال جاری مقاله‌ای با عنوان «وعده‌ها... ثروت‌های جدید ما» در روزنامه شمس منتشر کردم... که در آن از وعده وعیدهای وزرا و مسئولین عربستانی که همواره به گوش ما می‌رسد سخن گفتم. در آن مقاله همچنین ایده راه‌اندازی بورسی برای پیگیری وضعیت این وعده‌ها را مطرح نمودم.

وی در ادامه افزود: از آن زمان تاکنون این فکر در ذهن من بود تا سرانجام تصمیم گرفتم این سایت را برپا کنم.

بر اساس این گزارش، سایت مزبور تک تک وعده‌های تمام وزرا و دولتمردان عربستانی را که از طریق رسانه‌های قابل اعتماد منتشر می‌شود، رصد کرده و با اختصاص یک روزشمار، وضعیت آنها را به اطلاع عموم می‌رساند.
اگر پس از فرا رسیدن تاریخ مقرر، وعده داده شده عملی نگردد، روزشمار دوباره به کار می‌افتد و این بار، زمان از دست رفته را محاسبه می‌نماید.

در انتها و پس از تکمیل پروژه موعود، فعالیت روزشمار متوقف می‌شود.
مدیر سایت www.۳addad.com که از همگان برای مشارکت در این طرح دعوت کرده است، اظهار داشت: این وعده‌ها دارایی ما شهروندان عربستانی است و از آنجا که جز این وعده وعیدها چیز دیگری نداریم، لذا باید آنها را در کاملاً در آغوش بگیریم و رها نکنیم!
 
کد مطلب: 20425
نام شما
آدرس ايميل شما


مهدی
feedback
Iran, Islamic Republic of
ما هم می خواهیم!! البته فیلترنشده اش را.
feedback
United States
اگر توی ایران چنین چیزی درست بشه ظرف چند ساعت فیلتر میشه :-). میدونین چرا ؟
روح شاد
feedback
Iran, Islamic Republic of
جوانان ایرانی دست به کار بشوند و چنین سایتی برای مسئولین عزیزمان (!) راه اندازی کنند.
مهدی
feedback
Iran, Islamic Republic of
اقا این جمله اخر رو بچسب:
این وعده‌ها دارایی ما شهروندان عربستانی است و از آنجا که جز این وعده وعیدها چیز دیگری نداریم، لذا باید آنها را در کاملاً در آغوش بگیریم و رها نکنیم!

جالب بود نه؟!!!!
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است