۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۷

شورای رقابت از رگولاتوری به ریاست جمهوری شکایت کرد

ايتنا - رفتار غیرقانونی رگولاتوري اعتراض مجلس، سازمان بازرسی و سازمان حمایت از مصرف کننده را به همراه داشته، ولی این سازمان هیچ توجهی به این موارد نمی‌کند.
شورای رقابت از رگولاتوری به ریاست جمهوری شکایت کردرئیس شورای رقابت با اشاره به تخلفات رگولاتوری در خصوص دخالت در تغییر تعرفه‌های مخابراتی و ارتباطی، اعلام کرد: شورا از عملکرد این سازمان به صورت کتبی و شفاهی به ریاست جمهوری شکایت کرده است.


به گزارش ایتنا جمشید پژویان در گفت‌وگو با موبنا با اشاره به اقدامات غیرقانونی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمینه دخالت در افزایش و کاهش تعرفه‌های مخابراتی، اعلام کرد: شورای رقابت از عملکرد سازمان تنظیم مقررات به صورت کتبی و شفاهی به ریاست جمهوری شکایت کرده و شخص رئیس جمهور در این زمینه ترتیب اثر داده است.

وی گفت: با این وجود، شورای رقابت هنوز اقدام قضایی نکرده و منتظر بود تا این سازمان خود، چنین تخلفاتی را انجام ندهد.

وی با بیان اینکه این نهاد همچنان به رفتار غیرقانونی خود ادامه می‌دهد و فراقانونی عمل می‌کند، ادامه داد: متاسفانه رگولاتوری از هیچ یک از قوای سه‌گانه مقننه، اجرایی و قضاییه تبعیت نمی‌کند و در این خصوص مشخص نیست که چه قدرتی از این سازمان حمایت می‌کند.

پژویان خاطر نشان کرد: رفتار غیرقانونی تنظیم مقررات اعتراض مجلس شورای اسلامی، سازمان بازرسی و سازمان حمایت از مصرف کننده را به همراه داشته، ولی این سازمان متاسفانه هیچ توجهی به این موارد نمی‌کند.

وی در ادامه اظهار داشت: کار تعیین تعرفه‌های مخابراتی و ارتباطی توسط شورا در مراحل پایانی خود قرار دارد و تا دو هفته آینده برای اجرا به شرکت مخابرات ابلاغ می‌شود.

  
کد مطلب: 19557
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای