۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۰
یکی از مدیران گوگل:

اینترنت صدها هزار شغل در انگلیس ایجاد می‌کند

ایتنا – در کشورهای توسعه‌یافته یک پنجم تولید ناخالص داخلی توسط اینترنت ایجاد می‌شود.
فیلیپ شیندلر، معاون مدیر گوگل در لندن
فیلیپ شیندلر، معاون مدیر گوگل در لندن

یکی از مدیران گوگل از رشد مشاغل اینترنتی در انگلیس خبر داد.

انگلیس یکی از پررونق کشورها در زمینه استفاده از فناوری اطلاعات به شمار می‌رود و بنا به گفته مدیر گوگل در اروپا، احتمال می‌رود طی پنج سال آینده ۳۶۵ هزار شغل جدید که همه آنها با اینترنت در ارتباط است، در این کشور به وجود آید.

به گزارش ایتنا به نقل از تلگراف، فیلیپ شیندلر (Philipp Schindler) معاون مدیر گوگل در لندن با بیان این مطلب، تصریح کرد با وجود شرایط وخیم اقتصادی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم، شرکت‌های اینترنتی و کسب و کارهایی که از اینترنت بهره می‌گیرند، رشد خوب و موفقی را تجربه می‌کنند.

وی که مسئول فعالیت‌های گوگل در سراسر اروپا است، گفت بررسی‌های صورت گرفته توسط مک‌کینزی نشان می‌دهد در فرانسه و دیگر کشورهای توسعه‌یافته نظیر انگلیس، یک پنجم تولید ناخالص داخلی توسط اینترنت به دست می‌آید.

آقای شیندلر اینترنت را بزرگترین فرصت برای صادرات، طی ده‌های آتی برشمرد و اظهار داشت استفاده از اینترنت فرصت خارق‌العاده‌ای پیش‌روی شرکت‌های کوچک قرار می‌دهد.

وی تاکید کرد بر اساس داده‌های موجود به نظر می‌رسد طی چند سال آینده، اینترنت عامل پیدایش صدها هزار شغل جدید در انگلیس خواهد بود.

گوگل و بسیاری دیگر از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات بر این عقیده‌اند که کسب و کارها و سازمان‌های تجاری باید ضمن درک اهمیت روندهای بلندمدت دیجتالی، به استفاده از امکانات آنلاین روی آورده و خود را از مزایای متعدد آن بهره‌مند سازند.
کد مطلب: 19553
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای