۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۵

فراخوان نوکیا برای ملودی جدید

ایتنا - نوکیا از علاقه‌مندان برای ساخت ملودی جدید خود دعوت می‌کند.
فراخوان نوکیا برای ملودی جدید
نوکیا در یک فراخوان جهانی مردم را برای خلق و ساختن نسخه جدید زنگ نمادین خود به رقابت دعوت کرد.

به گزارش ایتنا، زنگ‌های ثبت شده توسط کاربران شنیده و رأی داده و در وب‌سایت http://nokiatune.audiodraft.com. ارائه می‌شوند.

زنگ فعلی معروف نوکیا از اثر Grand Vals توسط اسپانیارد فرانسیسکو تارگا ( ۱۸۵۲ تا ۱۹۰۹) الهام گرفته شده و برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ به عنوان زنگ نوکیا در گوشی‌های سری ۲۱۰۰ نوکیا معرفی شد.

از همان ابتدا، زنگ نوکیا فراوان‌ترین قطعه موسیقی پخش‌شده در دنیا شده و به عنوان آهنگ پیش‌فرض در میلیون‌ها گوشی نوکیا به کار رفته است. زنگ نوکیا روزانه بیش از یک میلیارد بار شنیده می‌شود.

با نغمه‌پرداز درون خود همساز شوید
نوکیا با همکاری AudioDraft، کارشناسان جهانی در امر به فراخوان گذاری قطعات ملودیک جدید، به دنبال زنگ جدید، پرمعنی، اصیل و خلاقانه و همین طور متمایز نوکیا است.

شرکت‌کنندگان تشویق می‌شوند تا آهنگ‌های جدید و قدیم نوکیا را تجربه کنند و همچنین می‌توانند بخش‌ها، صداها و تنظیمات موسیقی مخصوص خود را خلق کنند. این زنگ حداکثر باید ۳۰ ثانیه باشد و مهلت ثبت آثار نهایتا تا ۲ اکتبر ۲۰۱۱ است.

مرحله نهایی
۵ قطعه از زنگ‌هایی که به آنها بیشتر رای مثبت داده شده باشند به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد. ۵ فینالیست بعدی توسط هیئت داوران انتخاب خواهند شد و در نهایت قطعه برنده از میان ۱۰ قطعه‌ای که به مرحله نهایی رسیده انتخاب می‌شود. هیئت داوران شامل شناخته شده‌ترین افراد در صنعت صوت برای برندهای تجاری است مانند: کای برونر، یکی از موسسان آکادمی صدا، جولیان تِرِژر، مشهور برای مکالمات TED و خالق اثر Sound Business؛ و مارک دوینگ، ریاست ارتباطات بازاریابی و برند شرکت SoundCloud. نایب رییس ارشد طراحی نوکیا، مارکو آتیساری نیز هفتمین عضو هئیت داوری است.

جوایز
قطعه برنده در گوشی‌های منتخب در محصولات سال ۲۰۱۲ در حدود ۱۰۰ میلیون گوشی استفاده می‌شود.

علاوه بر این، زنگ برنده در فروشگاه Ovi Store و سپس در وب‌سایت BrandBook نوکیا در دسترس قرار خواهد گرفت.

افزون بر اینها، به برنده یک جایزه ۱۰ هزار دلاری نیز اعطا خواهد شد.
کد مطلب: 19448
نام شما
آدرس ايميل شما