۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۳۶

سامسونگ با کودکان امید همراه می‌شود

ایتنا - حرکتی که با حمایت شرکت سامسونگ و همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد (NGO) فعال در امر آموزش کودکان اجرا شده است، کتابخانه‌های سیار در چندین استان به آموزش فرهنگ مطالعه و پرورش نوآوری در کودکان می‌پردازند.
سامسونگ با کودکان امید همراه می‌شود


"روباه به شازده کوچولو گفت اهلی‌کردن یعنی علاقه ایجاد کردن و آدم‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند. اما تو نباید فراموش کنی. تو مسؤل آنی می‌شوی که اهلی‌اش کرده‌ای. تو مسؤل گل‌ات هستی..." زمانی که شاملو با ترجمه مسافر کوچولو به بچه‌های ایران می‌گفت مسئول گل‌هایشان هستند، می‌دانست این کودکان، امید را در این کشور زنده می‌کنند و می‌دانست آنها به فرهنگ خودشان وفادار خواهند ماند.

بچه‌های دیروز حالا به فکر فرهنگ "بچه‌های امید" هستند و گام اول آن‌ها کتاب است.حرکتی که با حمایت شرکت سامسونگ و همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد (NGO) فعال در امر آموزش کودکان اجرا شده است، کتابخانه‌های سیار در چندین استان به آموزش فرهنگ مطالعه و پرورش نوآوری در کودکان می‌پردازند.

سامسونگ با شعار «نوآوری تکیه‌گاهی برای پرورش انسان‌ها» این طرح را به اجرا درآورده است و طی آن کودکان مناطق مختلف کشور می‌توانند به بهترین منابع آموزشی که زیر نظر متخصصین آموزش کودکان انتخاب شده‌اند، دسترسی داشته باشند.

این کتابخانه‌های کوچک شهر به شهر خواهند گشت و این منابع را به اشتراک خواهند گذاشت و هدف اصلی نیز تمرکز بر یادگیری مفاهیم پایه و ایجاد خلاقیت در میان کودکان است.

روباه گفت: هیچ چیزی را تا اهلی نکنی نمی‌توانی بشناسی، آدم‌ها دیگر وقت شناختن ندارند. آن‌ها چیزهای ساخته و پرداخته از مغازه‌ها می‌خرند. اما هیچ مغازه‌ای نیست که دوست بفروشد و آدم‌ها بی‌دوست و آشنا مانده‌اند. تو اگر دوست می‌خواهی مرا اهلی کن!
کد مطلب: 19049
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير