d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - دوربین سامسونگ با انیمیشن کودکان را روبه لنز نگه‌ می‌دارد
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۱۱

دوربین سامسونگ با انیمیشن کودکان را روبه لنز نگه‌ می‌دارد

ایتنا - کودکان در حین عکاسی با انیمیشن‌های جذاب سامسونگ سرگرم خواهند شد.
دوربین سامسونگ با انیمیشن کودکان را روبه لنز نگه‌ می‌دارد

یکی از مشکلات همیشگی والدین در حین عکاسی از بچه‌ها در تعطیلات و در موقعیت‌های گوناگون عدم توجه کودکان به دوربین در حین گرفته شدن عکس است.

به‌گزارش ایتنا، بدین ترتیب در اغلب موارد زاویه دید کودکان در عکس‌های معمول گرفته شده از آن‌ها متوجه سمتی مخالف دوربین بوده و یا در بهترین حالت علیرغم توجه به دوربین در حین گرفتن عکس حالت زیبای چهره کودکان و لبخند آن‌ها در اجبار به نگاه کردن به دوربین از بین رفته و حالتی مصنوعی به خود خواهد گرفت.

سامسونگ در سال ۲۰۰۹ با معرفی دوربین‌های دارای دو صفحه نمایش این برند راه حلی نوآورانه و کاملاً کاربردی برای این مشکل ارائه نمود.

جائی‌که دوربین‌های دارای دو صفحه نمایش این شرکت می‌توانستند در حین تصویر برداری از کودکان برای جلب توجه و عدم تغییر حالت چهره آن‌ها از صفحه نمایش دوم خود که در جلوی دوربین و در کنار لنز قرار گرفته است.

تصویر کارتونی مورد علاقه بچه‌ها را پخش نموده و بدین ترتیب آن‌ها را در مقابل لنز دوربین ثابت و با لبخند حفظ نمایند.

در ساختار یکی از آخرین مدل‌های این کلاس با نام ST۷۰۰ از هشت انیمیشن کودکانه زیبا استفاده شده که به خوبی توجه هر کودکی را در حین عکاسی به خود جلب می‌کند.

علاوه بر این هشت مورد در سایت سامسونگ و در یک قسمت ویژه طرح‌های انیمیشن زیبای دیگری برای دانلود و نصب در دوربین تعبیه شده که همواره گزینه های جدیدی را پیش روی کودکان برای توجه به این قسمت فراهم می‌آورد.

ST۷۰۰ یک دوربین ۱۶.۱ مگاپیکسلی با ظاهری مدرن و قابلیت‌های پیشرفته است که از یک صفحه نمایش ۳ اینچی لمسی در بخش پشتی و یک صفحه نمایش ۱.۸ اینچی کوچک‌تر در کنار لنز دوربین استفاده می‌کند.

از جمله دیگر امکانات پیشرفته این دوربین می‌بایست به لرزش گیر اتوماتیک دست، فناوری تشخیص چهره، لبخند و چشمک، فناوری اختصاصی Beauty Shot و بالاخره فیلم‌برداری با کیفیت HD آن اشاره نمود.

سامسونگ علاوه بر این مدل دو نمونه دیگر با نام‌های PL۱۷۰ و PL۱۲۰ را نیز با امکاناتی نسبتاً مشابه به این کلاس ارائه کرده است.

هر دوی این مدل‌ها به صفحه نمایش‌های دوم در کنار لنز دوربین مجهز شده‌اند با این تفاوت که سایز این صفحه نمایش در این مدل‌ها به ۱.۵ اینچ تقلیل یافته است.

سایز صفحه نمایش اصلی این دوربین‌ها نیز ۳.۰ اینچ برای PL۱۷۰ و ۲.۷ اینچ برای PL۱۲۰ است.

وضوح عکاسی PL۱۷۰ همچنان ۱۶ مگاپیکسل بوده و PL۱۲۰ نیز یک نمونه ۱۴ مگاپیکسلی ست.

تعداد انیمیشن‌های پیش فرض حاضر در این دو مدل ۲۱ عدد است که علاوه بر این همچون ST۷۰۰ امکان جایگذاری انیمیشن‌های مختلف از سایت سامسونگ نیز طبیعتاً برای آن‌ها فراهم است.

یکی از قابلیت‌های جذاب مشترک میان این سه مدل امکان ضبط تصویر توسط خود کاربران از انیمیشن‌های مورد علاقه کودکان و سپس پخش آن‌ها در صفحه نمایش دوم دوربین است.

که بدین ترتیب امکانات نامحدودی برای ایجاد و پخش تصاویر متنوع در صفحه نمایش دوم فراهم آمده و تصاویر این قسمت هیچ‌گاه برای کودکان تکراری نخواهند بود.

در رابطه با این قابلیت دوربین‌های دارای دو صفحه نمایش آقای SS Park معاون ارشد بازاریابی و فروش بخش تصویر برداری دیجیتال سامسونگ ضمن ابراز خرسندی از در دسترس قرار گرفتن انیمیشن برای کاربران این دوربین‌ها به تجربه جذاب استفاده از مدل‌های ۲View سامسونگ و توجه این شرکت به دستیابی آسان کاربران به این محتوا اشاره نموده و طراحی جذاب کارتون‌های در نظر گرفته شده برای این قسمت را کاملا مورد علاقه کودکان دانسته و نسبت به ثبت لحظات زیبای خانوادگی با دوربین‌های این کلاس اظهار امیدواری نمود.

هر سه مدل این کلاس یعنی ST۷۰۰، PL۱۷۰ و PL۱۲۰ در ژانویه ۲۰۱۱ و در طی یک نشست خبری معرفی گردیدند.

امکانات متناسب و قیمت کاملاً رقابتی در نظر گرفته شده برای دوربین‌های این کلاس شرایط مناسبی را برای این مدل‌ها در بازار مصرف فراهم کرده است.
کد مطلب: 18995
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام