۰
plusresetminus
دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۳

ایدکو، بهترین پشتیبانی فنی کسپرسکی در ایران

ایتنا - شرکت ایدکو در زمینه ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات و ارتباطات با بیش از ۱۷۰۰ سازمان و شرکت دولتی و خصوصی همکاری می‌کند.
ایدکو، بهترین پشتیبانی فنی کسپرسکی در ایران


شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو) تنها نماینده توزیع آنلاین کسپرسکی در ایران، در نشست هم اندیشی شبکه فروش کسپرسکی به دلیل دارا بودن بیشترین سطح رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش، به عنوان بهترین ارائه کننده خدمات پشتیبانی فنی سال کسپرسکی در ایران انتخاب شد.

به گزارش ایتنا، در این نشست که با همکاری کسپرسکی و شرکت تجارت امن تشکیل شد؛ از نمایندگان بر‌تر کانال فروش کسپرسکی در ایران تقدیر به عمل آمد و شرکت ایدکو به عنوان بر‌ترین ارائه کننده خدمات پشتیبانی فنی سال کسپرسکی در ایران معرفی گردید.

در بخشی از این نشست، میزگردی با حضور پنج شرکت از نمایندگان موفق در حوزه فروش آنتی ویروس کسپرسکی تشکیل شد که حاضران در آن به ذکر دلایل موفقیت خود و کانال فروش کسپرسکی پرداختند.

سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو، به عنوان یکی از این نمایندگان، ضمن تشریح چگونگی آغاز همکاری ایدکو با کسپرسکی، اظهار داشت که حضور مستقیم کسپرسکی در ایران سبب فروش بهتر این محصول شده و فضای مناسب تری را برای کسب و کار ایجاد نموده است.

وی با اشاره به اینکه شرکت ایدکو شعار سازمانی خود را «وفادا به تعهدات» انتخاب کرده است، افزود: ارائه مناسب‌ترین پشتیبانی و خدمات پس از فروش از مهم‌ترین اهداف شرکت بوده که باتوجه به اهمیت این مقوله در دنیای امنیت اطلاعات، ایدکو با تکیه بر همین امر توانسته است سطح رضایتمندی مشتریان را در سطح مطلوبی حفظ نماید.

گفتنی است شرکت ایدکو در زمینه ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات و ارتباطات با بیش از ۱۷۰۰ سازمان و شرکت دولتی و خصوصی همکاری می‌کند و همچنین وب سایت رسمی فروش آنلاین محصولات کسپرسکی در نشانی www. irkaspersky. com امکان تحویل آنی لایسنس نسخه‌های شرکتی و خانگی و به نام خریدار را داراست.
کد مطلب: 18911
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام