۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۸ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۷

اعتبار محصولات کسپرسکی را آنلاین تمدید کنید

ایتنا - شرکت ایدکو برای اولین بار در ایران با همکاری شرکت کسپرسکی اقدام به فروش آنلاین محصولات کسپرسکی و تمدید اعتبار آنها، حتی برای محصولات خانگی کرده است.
اعتبار محصولات کسپرسکی را آنلاین تمدید کنید
به گزارش ایتنا ، سینا بقایی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان در مورد خدمت جدید این شرکت در زمینه خرید آن‌لاین محصولات کسپرسکی گفت: منظور از خرید آن‌لاین، ارایه محصول و تحویل آن به صورت یک جعبه فیزیکی به مشتری نیست بلکه خریداران به طور آن‌لاین می‌توانند لایسنس معتبر محصولات را از وب سایت دریافت کرده و بلافاصله در اختیار داشته باشند.

وی درخصوص ویژگی‌های این روش خرید افزود: مراجعه کنندگان به سایت می‌توانند با انتخاب محصول مورد نظر که هیچ‌گونه محدودیتی از لحاظ تعداد یا نوع ندارد، هزینه آن را از طریق کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت نموده و بلافاصله کد معتبر محصول را در اختیار داشته باشند.

وی همچنین در مورد محصولاتی که در این فروشگاه آن‌لاین عرضه می‌شود گفت: کلیه محصولات موجود در وب سایت اصلی شرکت کسپرسکی، در وب سایت ایرانی آن نیز موجود است. به این ترتیب بسیاری از محصولاتی که به دلیل تقاضای کم، هیچ‌گاه وارد بازار ایران نشده‌اند نیز در این سایت قبل خرید است که از آن جمله می‌توان به محصولاتی همچون Password Manager (مدیریت رمزهای عبور)، KryptoStorage (رمزنگاری داده‌ها) و نسخه های ویژه محصولات مکینتاش اشاره کرد.

مدیر سایت کسپرسکی آن‌لاین در خصوص فعالیت رسمی این سایت نیز افزود: این وب سایت در حال حاضر تنها وب سایت توزیع و فروش رسمی محصولات کسپرسکی در منطقه غرب آسیا است که صحت آن نیز از طریق سایت اصلی کسپرسکی قابل مشاهده است.

بقایی در مورد طیف محصولات ارائه شده و امکان تمدید لایسنس‌های قدیمی تصریح کرد: کلیه محصولات اعم از خانگی و شرکتی در سایت قابل خرید هستند و لایسنس‌های معتبر قدیمی نیز با تخفیف ۳۰درصدی قابل ارتقا به نسخه جدید و تمدید اعتبار می‌باشند.

وی با اشاره به ارائه این تخفیف افزود: تاکنون برای تمدید لایسنس‌های خریداران محصولات خانگی هیچ چاره‌ای اندیشیده نشده بود، ولی هم اکنون خریداران قبلی کلیه محصولات اعم از خانگی و شرکتی، صرف نظر از محل تهیه محصول، می‌توانند آن را از طریق وب سایت تمدید و از تخفیف سی درصدی آن استفاده نمایند. ضمن آنکه لایسنس محصولات خانگی نیز همچون محصولات شرکتی به نام خریدار و مستقیماً توسط شرکت کسپرسکی صادر می‌گردد.

گفتنی است وب سایت رسمی فروش آن‌لاین محصولات کسپرسکی در نشانی www.irkaspersky.com در دسترس علاقه‌مندان است.
کد مطلب: 18639
نام شما
آدرس ايميل شما


--
feedback
ما تا جایی که میدونیم آوازنگ از 2 سال پیش این قابلین را داشته .
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است