۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۱۷

رونمایی از سرویس آی‌کلود اپل

ایتنا - شرکت اپل پس از رونمایی از سرویس جدیدش به نام آی‌کلود در کنفرانس اپل به معرفی بیشتر این سرویس در وب سایت خود پرداخت.
رونمایی از سرویس آی‌کلود اپل

به گزارش ایتنا به نقل از خبرگزاری دانشجویان، در این وب‌سایت آمده است که آی‌کلود اطلاعات شما را در خود ذخیره می‌کند و به شکل بی‌سیم آن را به تمام دستگاه‌هایتان می‌فرستد و به دلیل اینکه به خوبی با برنامه‌ها سازگار است، همه چیز به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

اپل می‌گوید این روش آسان‌ترین روش برای مدیریت فایل‌ها برروی دستگاه‌های مختلف است. آی‌کلود شامل موسیقی‌ها، تصاویر، برنامه‌ها، تقویم‌ها، اسناد و غیره می‌شود.

به عنوان مثال اگر عکسی با آی‌فون گرفته شود، این تصویر به آی‌کلود هم فرستاده می‌شود و آی‌کلود یک کپی از آن عکس را برروی تمامی دستگاه‌ها شامل رایانه‌های مک، پی سی و آ‌ی‌فون و آی‌پاد تاچ در دسترس قرار می‌دهد.

این کار به صورت اتوماتیک با موسیقی‌های خریده شده از آی‌تیونز، داکیومنتها، برنامه‌ها، کانتکت‌ها و... انجام می‌شود.

با آی‌کلود تمامی موسیقی‌های خریده شده از آی‌تیونز به‌صورت خودکار در تمامی دستگاه‌های اپل ظاهر می‌شوند، هم‌چنین می‌توانید موسیقی‌های خریده شده در گذشته را در هر جا دانلود کنید.

قابلیت دیگر در آی‌تیونز کلود iTunes Match است. این سرویس به شما توانایی استفاده از موسیقی‌هایی را که از آی‌تیونز خریده نشده‌اند را هم می‌دهد. این سرویس آهنگ‌های شما را شناسایی می‌کند و درصورت موجود نبودن در آی‌تیونز فایل شما را آپلود می‌کند و در دسترستان قرار می‌دهد. هزینه این سرویس سالانه ۲۵ دلار خواهد بود.
کد مطلب: 18374
نام شما
آدرس ايميل شما


سامان
feedback
لوگوی افزارنما وسط تصویر برق می زنه
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام