۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۵۲

کوییک هیل برنده جایزه معتبر انتخاب سردبیر از نشریه NCN شد

ایتنا - این جایزه به محصولاتی ارائه می‌شود که دارای برجستگی‌هایی در کیفیت، نوآوری و ارزش و اعتبار می‌باشند.
کوییک هیل برنده جایزه معتبر انتخاب سردبیر از نشریه NCN شدتکنولوژی‌های کوییک‌هیل، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای امنیتی جهان، اخیراً توانست برنده جایزه انتخاب سردبیر از نشریه معتبر نشنال کامپیوترید نیوز (NCN) شود.

این جایزه به محصولاتی ارائه می‌شود که دارای برجستگی‌هایی در کیفیت، نوآوری و ارزش و اعتبار می‌باشند.


به گزارش ایتنا، کایلاش کتکار مدیرعامل و مدیر ارشد اجرایی تکنولوژی‌های کوییک‌هیل گفت: «خرسندیم که اینجایزه معتبر را دریافت کردیم. همواره کوشیدیم تا با شکستن مرزهای علمی و توسعه محصولات نوآورانه و جدید، نیازهای منحصربفرد مصرف‌کنندگان جهانی را برآورده سازیم. اینجایزه، تعهد کوییک‌هیل را برای ارائه راهکارهای امنیتی استثنایی برای کاربران تقویت خواهد کرد».


جایزه انتخاب «سردبیر» به محصولاتی که دارای عملکرد برجسته، ویژگی‌های بر‌تر، کاربرپسند و دارای ارزش کلی فوق‌العاده می‌باشند، ارائه می‌شود. برنده پس از ارزیابی دقیق و فرایند معیارسنجی جامع انتخاب شده است.


Quick Healمشهور‌ترین برند آنتی‌ویروس در هند می‌باشد و با شبکه توزیع و خدمات پشتیبانی گسترده به میلیون‌ها کاربر در سطح جهان خدمت‌رسانی می‌کند.


محصولات امنیتی کوییک هیل توسط مصرف‌کنندگان خانگی، شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ، موسسات و سازمانهای دولتی برای محافظت کامپیوتر‌هایشان در برابر ویروس‌ها و دیگر تهدیدات مخرب استفاده می‌شود.
کد مطلب: 18346
نام شما
آدرس ايميل شما


محمدپور
feedback
Iran, Islamic Republic of
ايتنا شما هم يك چنين جايزه اي -البته با رعايت مسائل اخلاقي و به دور از رتبه بندي هاي تجاري و پولي- خوبه. توي ايران چنين چيزي ما نداريم
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام