۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۵۹

جشنواره هفتگی مجتمع کامپیوتر پایتخت

ایتنا - مجتمع کامپیوتر پایتخت بعنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های ارائه کالای دیجیتال در ایران اقدام به برگزاری جشنواره فروش با جوائزی ویژه در حد فاصل هفتم اسفند ۱۳۸۹ تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۰ نموده است .
جشنواره هفتگی مجتمع کامپیوتر پایتخت


به گزارش ایتنا، در طی این جشنواره فروش خریداران کالا از این مجتمع بزرگ با توجه به مبلغ کالای خریداری شده در قرعه‌کشی‌های هفتگی این مجموعه شرکت داده می‌شوند.

علاوه بر این در پایان این جشنواره هفتگی و در هفته آخر قرعه‌کشی بزرگی برای یک دستگاه خودرو بین تمامی شرکت‌کنندگان این جشنواره از ابتدا تا انتها صورت می‌پذیرد.

جوائز ارائه شده در این جشنواره خانگی همگی از محصولات شرکت سامسونگ و از کلاس‌های مختلفی همچون دوربین‌های عکاسی، هارد دیسک‌های اسکترنال، پخش‌کننده‌های موسیقی و لپ‌تاپ‌های این شرکت در نظر گرفته شده‌اند.

مکانیزم انجام این جشنواره فروش و تخصیص کارت‌های قرعه‌کشی به خریداران این مجموعه به گونه‌ای تنظیم شده است که با بالا رفتن رقم خرید کاربران شانس آنها برای برنده شدن در این مسابقه نیز کاملا افزایش پیدا می‌کند.

حداقل میزان خرید برای شرکت داده شدن در این جشنواره رقم ۵۰‌هزار تومان است که از این میزان تا رقم ۲۰۰‌هزار تومان یک کارت شرکت در قرعه کشی به کاربران داده می‌شود.

مبالغ بیش از ۲۰۰‌هزار تومان تا ۴۰۰‌هزار تومان تعداد کارت‌های قرعه‌کشی را به دو عدد افزایش می‌دهد و به همین ترتیب به‌ازای خرید ۴۰۰ تا ۶۰۰‌هزار تومان ۳ کارت، ۶۰۰ تا ۸۰۰‌هزار تومان ۴ کارت، ۸۰۰‌هزار تا ۱‌میلیون تومان ۵ کارت و به همین منوال در ازای افزایش ۲۰۰‌هزار تومانی خرید یک کارت به کارت‌های قبلی افزوده می‌شود که بدین ترتیب در پله آخر این لیست به‌‌ازای خرید ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی تا ۴ میلیونی ۲۰ کارت قرعه کشی در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.

ارائه کارت قرعه‌کشی به خریداران صرفا با مراجعه به غرفه‌های مشخص حاضر در طبقات مختلف مجتمع و با ارائه فاکتور خرید به متصدی دارای کارت شناسائی صورت می‌پذیرد و مبنای محاسبه تعداد کارت نیز جمع کل فاکتورهای خرید خواهد بود.

کارت‌های قرعه‌کشی این دوره از سه بخش کاملا مجزا تشکیل شده اند که هرکدام با شماره‌های مشخصی تفکیک شده و در هر سه بخش نیز اطلاعات کاملی از خریدار ثبت می‌شود.

بخش شماره یک این کارت قسمتی ست که در اختیار کاربر قرار می گیرد، قسمت شماره ۳ این کارت تا پایان قرعه کشی بزرگ نهائی در نزد هیأت مدیره مجتمع خواهد ماند و بخش شماره دو این کارت نیز قسمتی ست که می بایست به صندوق انداخته شود.

اطلاعات روی این کارت ها توسط متصدیان مستقر در طبقات بطور کامل با مشخصات خریدار و فروشگاه ارائه دهنده محصول پر خواهد شد.

نگفته پیداست که هر کارت تنها یک بار شانس حضور در قرعه کشی معمول هفتگی را خواهد داشت اما همانطور که پیش از این نیز اشاره شد تمامی کارت ها در قرعه کشی بزرگ نهائی برای یک دستگاه خودرو شرکت داده خواهند شد.

زمان برگزاری قرعه کشی هفتگی ساعت ۴ بعدازظهر هر پنجشنبه در طبقه سوم این مجموعه خواهد بود که در طی آن با مشخص شدن شماره سریال کارت های برنده با برندگان تماس گرفته می شود تا با در دست داشتن مدرک شناسائی و ارائه کارت قرعه کشی برای دریافت جوائز خود مراجعه نمایند.
کد مطلب: 17990
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر