۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۲۴

تاثیر سهام مخابرات

ایتنا - سهام مخابرات بیشترین تاثیررا در رشد شاخص بورس داشت.
تاثیر سهام مخابرات
به گزارش ایتنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ،بورس تهران كه در اولین روز های کاری سال جدید با استقبال سهامداران براي خريد روبرو شده است امروز با رشد ۵۲۷ واحدي در جايگاه ۲۵ هزار و ۵۵۰ هزار واحد ثابت ماند و نيمي از راه براي رسيدن به مرز ۲۶ هزار واحد را طي يك روز سپري كرد.

بر اساس این گزارش، بورس تهران، با تاثیر فزاینده سهام مخابرات پس از ركوردي كه روز گذشته با ورود به كانال ۲۵ هزار واحد از خود به جا گذاشت امروز نيز بيش از نيمي از راه را براي ثبت ركورد ۲۶ هزار واحد طي كرد و با ۵۲۷ واحد رشد در ۲۵ هزار و ۵۵۰ واحد ثابت ماند.

روند رو به رشد سريع بازار بورس و اوراق بهادار كه از روزهاي ابتدايي سال جديد شروع شده است، بازار خريد سهام را چنان متحول كرده كه حتي برخي از كارشناسان و تحليل گران زمزمه‌هايي درباره حبابي بودن شاخص را مطرح مي‌كنند اما امروز نيز در ادامه روند صعودي بازار ۴۲۳ ميليون سهم به ارزش ۱۶۴ ميليارد و ۱۱۰ ميليون تومان جابه‌جا شد که بيشترين اثر را در رشد شاخص، سهام مخابرات، با ۶۶، واحد داشت.
این گزارش می افزاید : پیش بینی ها حاکی از این است که با توجه به نبود صف فروش، همچنان تقاضا براي خريد سهام مخابرات رو به افزايش باشد۰
کد مطلب: 17569
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است