کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

چگونه هواپیماهای کاغذی را به یک گجت هوشمند تبدیل کنیم؟ + ویدیو

سايت خبری ايتنا , 19 آبان 1398 ساعت 10:50

این هواپیمای کاغذی هوشمند می‌تواند 55 متر از سطح زمین فاصله بگیرد و همچنین با میانگین سرعت 40 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.


همه ما در کودکی هواپیماهای کاغذی درست کرده‌ایم و آنها را به پرواز درآورده‌ایم. ولی یک استارت‌آپ به تازگی اقدام جالبی انجام داده است تا این هواپیماهای کاغذی را به راحتی بتوانیم به هواپیماهای الکترونیکی تبدیل کنیم و کنترل آنها را از داخل گوشی هوشمند خود در دست بگیریم.

به گزارش ایتنا به نقل از مشیبل، کیت هوشمندی که این استارت‌آپ روانه بازار کرده است «پاورآپ دارت» نام دارد و به شما امکان می‌دهد یک هواپیمای کاغذی معمولی را به یک گجت هوشمند با قابلیت کنترل از طریق گوشی تبدیل کنید.

بسته‌ای که این کیت را در خود جا داده است بهترین دستورالعمل برای ساخت هواپیماهای کاغذی را هم آموزش داده است تا بهترین صعود و فرود را با آن تجربه کنید.

ویدئو

این کیت کوچک که از چند مدار ساده تشکیل شده است و با وزن سبک خود روی هواپیمای کاغذی نصب می‌شود، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با دستان خود یک گجت هوشمند بسازید.

این هواپیمای کاغذی هوشمند می‌تواند 55 متر از سطح زمین فاصله بگیرد و همچنین با میانگین سرعت 40 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

قیمت این کیت 40 دلار است و شما همچنین می‌توانید اپلیکیشن مربوط به آن را به صورت رایگان روی آیفون یا گوشی اندرویدی خود دانلود کنید تا پایان هفته که به فضای باز رفتید، از پرواز طولانی هواپیمای کاغذی خود لذت ببرید.
 


کد مطلب: 58686

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/multimedia/58686/چگونه-هواپیماهای-کاغذی-یک-گجت-هوشمند-تبدیل-کنیم-ویدیو

ايتنا
  https://www.itna.ir