۰
plusresetminus
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

گزارش تصویری ایتنا: بهترین نرم‌افزارهای تبدیل PDF به پاورپوینت

ایتنا- احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید فایل پی‌دی‌اف ویژه‌ای را به پاور پوینت تبدیل کنید و برای یافتن ابزاری مناسب برای انجام این کار زمان زیادی صرف کرده‌اید. به همین منظور در اینجا به معرفی بهترین پلتفرم‌های تبدیل پی‌دی‌اف به پاور پوینت پرداخته‌ایم.
احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید فایل پی‌دی‌اف ویژه‌ای را به پاور پوینت تبدیل کنید و برای یافتن ابزاری مناسب برای انجام این کار زمان زیادی صرف کرده‌اید. به همین منظور در اینجا به معرفی بهترین پلتفرم‌های تبدیل پی‌دی‌اف به پاور پوینت پرداخته‌ایم.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar، تبدیل فایل‌های پی‌دی‌اف به پاورپوینت آسان نیست و اگر از ابزار درست استفاده نکنید، نتیجه کارتان فایل پاورپوینتی با حروف و نمادهای به‌هم‌ریخته و ناخوانا خواهد بود. خوشبختانه نرم‌افزارهای کاربردی زیادی وجود دارند که می‌توانند به راحتی و با دقتی بالا فایل‌ها پی‌دی‌اف را به پاور پوینت تبدیل کنند و شما می‌توانید با یک ویرایش حداقلی، فایل‌های خروجی را برای ارائه آماده کنید. در ادامه به معرفی بهترین نرم‌افزارهای تبدیل پی‌دی‌اف به پاورپوینت می‌پردازیم.

برای خواندن توضیحات روی گزینه «تصاویر بزرگ» کلیک کنید

گزارش تصویری‌های مشابه:
بهترین نرم‌افزارهای پسورد ساز در سال 2020
8 قابلیت iOS14 که باید در اندروید گنجانده شود
بهترین نرم‌‌افزارهای اپل واچ
بهترین نرم‌‌افزارهای یادگیری زبان
 فناوری‌های مناسب دورکاری
برترین مرورگرهای اندروید
 
کد مطلب: 62832
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام