۰
plusresetminus
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۰

گزارش تصویری ایتنا: بهترین بازی‌های کامپیوتری برای کامپیوترهای خانگی

ایتنا- گیمرهای کامپیوترهای خانگی یکی از اصلی‌ترین دسته‌های علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری را تشکیل می‌دهند و اگر شما نیز به‌عنوان یک گیمر در این دسته قرار دارید شاید بهتر باشد به فهرست برترین بازی‌های سال 2020 برای کامپیوترهای خانگی نگاهی بیندازید.
گیمرهای کامپیوترهای خانگی یکی از اصلی‌ترین دسته‌های علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری را تشکیل می‌دهند و اگر شما نیز به‌عنوان یک گیمر در این دسته قرار دارید شاید بهتر باشد به فهرست برترین بازی‌های سال 2020 برای کامپیوترهای خانگی نگاهی بیندازید.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از techradar، فهرست بهترین بازی‌های کامپیوترهای خانگی سال 2020 نسبت به سال‌های گذشته بزرگ‌تر شده است و عناوین بسیار زیادی را در خود جای‌ داده است. مراحل مختلف این بازی‌ها اغلب بسیار سخت هستند و در برخی اوقات گذراندن یک مرحله شاید چند روز طول بکشد.
 
بااین‌حال این بازی‌ها از لحاظ بصری و داستانی هم پیشرفت زیادی داشته‌اند و می‌توانند به‌راحتی شمارا وارد دنیای خیالی جدیدی بکنند که ساعت‌ها ذهنتان را درگیر می‌کند. در ادامه فهرستی از برترین بازی‌های کامپیوترهای خانگی در سال 2020 برایتان ارائه شده است.

برای خواندن توضیحات روی گزینه «تصاویر بزرگ» کلیک کنید

گزارش تصویری‌های مشابه:
بهترین لپ‌تاپ‌های گیمینگ زیر 1000 دلار
بهترین بازی‌های پلی ‌استیشن 4
بهترین دسته‌های نینتندو سوییچ
هفت بازی طولانی پلی‌استیشن برای دوران قرنطینه 
 بهترین بازی‌های موبایلی جهان


 
کد مطلب: 62180
نام شما
آدرس ايميل شما