۱
plusresetminus
دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۵

گزارش تصویری ایتنا: بی.ام.و ام 5 مدل 2021، تعریف جدیدی از زیبایی در خیابان‌ها

ایتنا – شرکت بی.ام.و به‌تازگی اقدام به معرفی رسمی نسل جدید خودروهای سری ام 5 خود کرده است و با انتشار تصاویری زیبا از بی ام و ام 5 مدل 2021 توانسته ات ثابت کند که چرا بسیاری از افراد منتظر رسیدن این محصول به بازار هستند.
شرکت بی.ام.و به‌تازگی اقدام به معرفی رسمی نسل جدید خودروهای سری ام 5 خود کرده است و با انتشار تصاویری زیبا از بی.ام.و ام 5 مدل 2021 توانسته ات ثابت کند که چرا بسیاری از افراد منتظر رسیدن این محصول به بازار هستند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  Cnet، نخستین چیزی که باید درباره این خودرو بدانید این است که یک موتور بسیار نیرومند بر روی آن تعبیه شده است و قرار است با یک ماشین با قدرتی فراتر از 600 اسب بخار روبرو باشیم.
 
علیرغم این موضوع که در طول چند سال اخیر استقبال از سری ام 5 شرکت بی ام و کم شده است، بازهم بی.ام.و ام 5 مدل 2021 ممکن است این سری را دوباره به اوج خود باز گرداند.
 
موتور این خودرو یک موتور V8 با توان 600 اسب بخار است که از نوع توربوی دوقلو بوده و با در اوج بهینه سازی می‌توان شاهدتوان 617 اسب بخاری برای این محصول نیز بود.
 
در داخل ماشین یک نمایشگر بسیار با کیفیت با ابعاد 12.3 اینچ در اختیار راننده قرار دارد تا او بتواند امکانات مورد نیاز مانند نقشه را به خوبی بر روی نمایشگ مشاهده کند.
 
همچنین کاربران سیستم عامل اندروید و iOS هر دو می‌توانند از این خودرو لذت ببرند زیرا هر دو سیستم اندروید آتو و اپل کارپلی بر روی بی.ام.و ام 5 مدل 2021 قرار گرفته و قابل استفاده هستند.
 
دکمه‌های همیشگی سری ام که با نام دکمه‌های ام شناخته می‌شوند، بدون تغییر نسبت به نسخه‌های قبلی این خودرو بر روی بی ام و ام 5 مدل 2021 نیز حضور دارند.
 
قیمت مدل پایه بی.ام.و ام 5 مدل 2021 برای خریداران در جهان برابر با 104 هزار و 495 دلار خواهد بود که تفاوت بسیار اندکی نسبت به نسخه‌های سال‌های قبل سری ام دارد.
 
کد مطلب: 61276
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام