۰
plusresetminus
جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷

گزارش تصویری از پورشه 718 باکستر الکتریکی

ایتنا- شرکت پورشه بار دیگر با ارائه یک محصول شگفت‌انگیز و خارق‌العاده، دوست‌داران خودرو را به خود جذب کرده است ولی این بار به جای یک محصول دارای سوخت فسیلی، با یک ابرخودروی الکتریکی روبرو هستیم.
شرکت پورشه بار دیگر با ارائه یک محصول شگفت انگیز و خارق العاده، دوستداران خودرو را به خود جذب کرده است ولی این بار به جای یک محصول دارای سوخت فسیلی، با یک ابرخودروی الکتریکی روبرو هستیم.


به گزارش ایتنا به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی auto motor und sport، قرار است تا این خودروی منحصر به فرد، یکی از نیرومندترین محصولات الکترونیکی تاریخ خودروها باشد.

 

نکته بسیار مهم این است که این خودرو از نظر حجم موتور و میزان احتراق به هیچ عنوان شباهتی به مدل‌های قدیمی و مجهز به سیستم سوخت فسیلی ندارد ولی ازنظر توان خروجی می‌تواند با این خودروها رقابت مستقیم کند. به این ترتیب باید انتظار بازاری ویژه برای این خودرو که در سال 2022 عرضه می‌شود را داشت.
 
البته هنوز اطلاعاتی درباره حجم باتری این خودروی نیرومند منتشر نشده است و به‌صورت قطعی باید انتظار وجود یک باتری مناسب بر روی این دستگاه باشیم. علت اصلی این انتظار این است که شرکت‌هایی مانند تسلا توانسته‌اند تا انتظارات موجود از باتری خودروهای الکتریکی را به شدت بالا ببرند.
 
کد مطلب: 56373
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام